Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni ibizalara kol dayama uygun fiyat buldum.

emr

Kayıtlı Üye
Arkadaslar benım aracıma kol dayama arıyodum ama servısten baska yerde bulamıyordm serwıstw 300 tl fıyat wer dı ama gecen gun bı sıtede buldum 40 mılyona aldım eger ıstersenız ılan numarasını werebılırım.cokta güzel oldu montajıda ıkı dakkada yaptım .

ilan linkini verip resimlerini yayınlarsan ihtiyacı olan bakıp alır

hangi sitede ve ilan numarası neydi...............

Orjinal urun degil sanirim...

orjinal ürün değil :) biliyorum İşin açıkcası uzun süreli kullanım için orjianl ürünü tavsiye ediyorum ben çok memnunum genede ihtiyacı olan arkadaşların işine yaracağını düşünüyorum paylaşım için teşekkürler

Galiba arkadaşın bahsettiği ürün bu
montaj.jpg

78808148.jpg

SEAT-IBIZA-DERI-KOLDAYAMA-KOLCAK-100-KALITELI__36249133_0.jpg

orjinal ürün değil :) biliyorum İşin açıkcası uzun süreli kullanım için orjianl ürünü tavsiye ediyorum ben çok memnunum genede ihtiyacı olan arkadaşların işine yaracağını düşünüyorum paylaşım için teşekkürler

Şimdi düz mantık yürütelim.. Uzun süreli kullanım demişsin... Eğer verdiği fayda aynı ise ve takılıp sökülmesi kolay ise aracı kullanacağın süre içinde (40x7=280) 7 kez değiştirmelisinki orjinali gibi fayda sağlamış olsun süre anlamında... Hiç sanmıyorum o kadar dandik bişi olduğunu ortalama bir araç sahibi aracını 6 yıl kullanıyor desek maksimum 2 bilemedin 3 defa değiştirir ve sonuç olarak 200 tl kar... :) Yeni alacak arabasınada rahatlıkla bundan taktırır... :) Bence 300 tl vermektense 40 tl vermek ölüsüne bile değer.... :)

Geri
Üst Alt