Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni ibizalar için orjinal navgasyon?

AL441

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar internette gezinirken yurtdışınddaki araçlarda orjinal navigayon olduğunu gördüm ibizalar için. Türkiyede var mı orjinal navigasyon?

Servise danısmak lazım bu konuda,harıtaları ellerınde olup olmadıgını bılmıyorum.Komsum servıste taktırmıstı golfune navıgasyon ama orjınalı degıldı harıtalarından dolayı

Ön göğüsün üstündeki TomTom navigasyonu diyorsan evet onlar orj ama teybi diyorsan navigasyonlu olanı yok eger maddi durum warsa Pioneer Avic-F20BT yi al

peki sonradan taktıgımız ekranlı teybi direksiyondan kumanda sistemi ile kontrol edebiliomuyuz?

hayır edemiyorusun diye biliyorum malesef

orjinal aksesuar katoloğunda pioneerin 2 modeli var, piyasadan da bulabileceğin modeller, eğer onlardan birini alırsan direksiyon kumandası ile kullanabilirsin.

bi soket var onu takıyorlar ve butun araçların direksiyon kumandaları çalışıyor.

canbus sistemiyle direksiyon kumandasını çalıştırabiliyorsunuz.

Geri
Üst Alt