Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni ibiza test sürüşü

Bir otomobil testi bu kadar sıkıcı ve görsellikten uzak olabilir... Bagaj hacminin litresini verirken keşke bagajdan bir kesit yayınlasalarmış üşenmeyip çekselermiş.. konuşmalar vs...

Yeni ibiza benim gibi leona erişemeyen bünyeleri heyecanlandırabilir :D
Dün duyduğum gibi öğle arasında altura koştum ve kasım ayı teslimli 1.2 TSİ Style Sunroof'lu kırmızı ibiza için 45 bin liraya anlaştım park sensörünü de koparabilirim fakat atladığım bir şey var onu alacak şuan param yok havada kaldı :D sonuç olarak beni heyecanlandıracak bir araba yapmışlar keşke 1 sene önce şu arabayı alabilseydim.

1.0 tsi 110 bg iken 1.2 tsi 90 bg olması bir bana mı tuhaf geliyor

Yeni ibiza benim gibi leona erişemeyen bünyeleri heyecanlandırabilir :D
Dün duyduğum gibi öğle arasında altura koştum ve kasım ayı teslimli 1.2 TSİ Style Sunroof'lu kırmızı ibiza için 45 bin liraya anlaştım park sensörünü de koparabilirim fakat atladığım bir şey var onu alacak şuan param yok havada kaldı :D sonuç olarak beni heyecanlandıracak bir araba yapmışlar keşke 1 sene önce şu arabayı alabilseydim.
Hadi hayirlisi:) hemde sunrooflu super bir secim. Takasa girdiniz mi?

yeni motor teknolojısı kullanmışlar...yeni motor yeni ürün tutarsa devam yanii politika

Hadi hayirlisi:) hemde sunrooflu super bir secim. Takasa girdiniz mi?

Sunroof olayı yalan oldu :D bende arabayı komple iptal ettim. İbiza 4 kapı seçeneklerinde sunroof komple açılmıyormuş sadece cam tavan olarak kullanabiliyormuşuz. Arabanın çizgileri tavanın açılması için uygun değilmiş. o yüzden tercih edilmiyormuş ve sadece ben böyle birşey talep etmişim dün detaylarını öğrendim :D o yüzden 1.4 referance devam :D

Geri
Üst Alt