Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni ibiza test sürüşü

emre yamanlı

Kayıtlı Üye
Selamlar Herkese;

Yol ver programı, yeni ibizayı test etmiş.

1.0 motor 110 beygir. Şaka gibi :) Ve bir silindiri almışlar... 3 silindirli olmuş
Yeni ön konsol, gündüz farları, kişiselleştirme, ses sistemi kontrolunun direksona geçmesi beni bitirdi.

Saygılar

bir zamanlar 2007 de tdi 1.4 3 silindir motor ürettiklerinde yılın motor ödülünü almıştı vosvos bi derginin birinde :) gene motor ödülü alır kanımca....helal olsun adamlara

Zamaninda,İbiza ve Cordoba bakiyordum dizel. 3 silindirli oldugu icin problem yasarsin demislerdi. Bende cok anlamiyordum. Oyle soguttular beni.:)

azcık daha dursamıydım acaba ibiza<3 almak için :)

kaza yapmış olmasaydım aracı satıp alırdım yenisinden ama şimdi kurtarmaz muhtemelen.

6 sene 3 silindirli araç kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım ama performans olarak tatmin edici degildi 110 beygir ile bunu aşarlar diye umuyorum.

tork bandı teknik verilerde muazzam bu araba ne yakıt konusunda ne de performans konusunda üzmez kesinlikle alınabilecek bir araç tabi ki f/p karşılaştırması da yapmakta fayda var.

Gerçekten, yapılan motor seçenekleri çok iyi olmuş. Kasadaki ufak tefek dokunuşlarda, özellikle ön konsol ve direksiyon.

Geri
Üst Alt