Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni ibiza orjinal jantımı satıyorum

kardesım bak jantlar lastıklr takımı 750 werdıgım malı sana 550 dıyorm sen sadece jantları wer dıosn ok sadece jantları al 550

Görkem kusura bakma kardesım iş ortamında delırttıler benı sabah sabah...yanı elımden gelen yapabılecegım son fıyat bu bu cok ıyı bır fıyat lastıklı veya lastıksız son bu fıyata verıcem sen lastıklı alırsın bı cıkmacıya wersen lastıklerı yıne paranı alırsınkı zaten lastıklerın durumu cok cok ıyı.

Esnaf adamsın müşteriye atar yapıyorsun:):) tamam kardeşim haber verecem ben sana ama o sırada alan olursa benim için opsiyonlama sat benim alacağım var o gelecek mi kesin değil çünkü...

tamam sorun dıgıl ama jant lastık tertemız yabancıya gıtmesın neyse hayırlısı olsun.

ya ne satıcam diye uğraşıyorsun bir takım kışlık lastik takıp kışın kışlıkları yazın yazlıklarını kullan 500 e bakan yoksa bu en idealidir

Geri
Üst Alt