Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni ibiza kışlık lastik!!!

HAKANAY

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım.ibiza 1.2 tsı dsg aldım.yakıt konusunda çok memnunum.4.5 lt civarı yakıyor şimdilik aracım sıfır.yalnız bişey sorcam sıfır lastik aldım kışlık, kar yagınca mı takmam lazım sıfır lastigi yoksa biraz aşınması için erken mi takayım?

slm arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım.ibiza 1.2 tsı dsg aldım.yakıt konusunda çok memnunum.4.5 lt civarı yakıyor şimdilik aracım sıfır.yalnız bişey sorcam sıfır lastik aldım kışlık, kar yagınca mı takmam lazım sıfır lastigi yoksa biraz aşınması için erken mi takayım?

Aşınmasına Gerek Yok Adı Üstünde Kışlık Lastik.. Ama Karıda bekleme, Şimdi Erzuruma Soguk Soguk Yagmurlar başlamıştır Doluyla Karışık.. Ama o tarfta bi alışkanlıktır iyi bilirim kar yere düşmeden kışlık lastik takmaz kimse:)

kışlık tipi kar lastiklerinin en ideal kullanım zamanı havanın +7 derecenin altına düştüğü zamandır...
çünkü bu dereceden sonra havanın soğukluğuyla yazlık lastikler sertleşir tutunmazlar kış tipi lastikler sadece kar da değil
soğuk kuru yağışsız havalarda da yol tutuşunu kaybetmez tabi yaza doğruda hava sıcaklığı artıncada kışlık lastikler sıcakta erime yapar sıcaklığa göre lastik değişimi yapmak en mantıklısıdır...

sizi öncelikle Üyelerimiz bölümünden tanıyalım. ondan sonra bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır

kışlık tipi kar lastiklerinin en ideal kullanım zamanı havanın +7 derecenin altına düştüğü zamandır...
çünkü bu dereceden sonra havanın soğukluğuyla yazlık lastikler sertleşir tutunmazlar kış tipi lastikler sadece kar da değil
soğuk kuru yağışsız havalarda da yol tutuşunu kaybetmez tabi yaza doğruda hava sıcaklığı artıncada kışlık lastikler sıcakta erime yapar sıcaklığa göre lastik değişimi yapmak en mantıklısıdır...

+ 1500

Bence kış lastiğini hemen taktır, kar düştüğünde saatlerce lastikçide sıra beklersin.

Geri
Üst Alt