Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Ibiza FR TDI

senin şu imzadaki hali çok hoş duruyor bence. valla şeytan dürtüp duruyo. 14 inç saç jant 175 taban. bi hayal etsene ogün. 4. viteste falanda sararız o zaman galiba:)

Performans istemiyorsanız FR ya da Cupra size göre değil. Bunlar ekonomi için değil hız için yapılmış araçlar. Hızlı bir araca binmenin masrafı da ona göre. Küçük hacim küçük araba her zaman düşük yakıt tüketimi anlamına gelmez. Sitede küçük hacim Ibiza'ya sahip bir arkadaşımız var. 310bin yaktığını söylüyor. Fabrika verilerine aldanmayın. Benim aracım 2.000 motor. Bahsettiğiniz arabaların hepsinden daha az yakar (sakin kullanılırsa).

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

Evet gördüm. 140hp'lik bi araç için 200km/h gayet yeterli değil mi? Hele hele bu 140hp ağır bir araçtaysa..

Ya beni anlamıyosunuz yada anlamak istemiyosunuz? Yazdığım mesajları tekrar okumanızı tavsiye ediyorum.

Ya beni anlamıyosunuz yada anlamak istemiyosunuz? Yazdığım mesajları tekrar okumanızı tavsiye ediyorum.

Belki de siz anlatamıyorsunuzdur.. Mesajlarınızda yüksek vergiden bahsetmişsiniz. Benim anladığım bu. Bende size dedim ki, spor bir aracla normal bir aracın vergisi masrafı tabiki aynı olmayacaktır. Bahsettiğiniz 1.2 motorlar 1.6 dizeller bunun için var zaten. Az masraf, vergi isteyenler için.

Belki de siz anlatamıyorsunuzdur.. Mesajlarınızda yüksek vergiden bahsetmişsiniz. Benim anladığım bu. Bende size dedim ki, spor bir aracla normal bir aracın vergisi masrafı tabiki aynı olmayacaktır. Bahsettiğiniz 1.2 motorlar 1.6 dizeller bunun için var zaten. Az masraf, vergi isteyenler için.

Bence anlamak istemiyosunuz!

Vergiden bahsettiğimi anlamışsınız ama verdiğiniz cevaplar, performans yakıt tüketimi? Ben ne performansı kötü olur nede çok yakar dedim. Zaten tahmin edebiliyorum ne yakıp ne gideceğini. Tekrar tekrar söyleminin bir anlamı varmı?

1.4 TSI neden var peki? 1.4 ibiza cupra spor değilmi?

60 Milyara kaç kişi ibiza alır satışa çıkınca görürüz. Sanki ortalıkta spor araba yok. İnsanlar 15-20 bine dizel ibiza arıyor 60'e değil.

Vergiden bahsettiğimi anlamışsınız ama verdiğiniz cevaplar, performans yakıt tüketimi? Ben ne performansı kötü olur nede çok yakar dedim. Zaten tahmin edebiliyorum ne yakıp ne gideceğini. Tekrar tekrar söyleminin bir anlamı varmı?

60 Milyara kaç kişi ibiza alır satışa çıkınca görürüz. Sanki ortalıkta spor araba yok. İnsanlar 15-20 bine dizel ibiza arıyor 60'e değil.

araba arıyanların %100 ü demi onu arıyor. bu tarz modelleri özel yapan hitap ettiği müşteri kitlesidir. o aracı almaya hazır bir kitle varki adamlar yapıyor ve satıyor bu kadar basit.

Masraftan bahsediyorum. Masraf sizin için ne ifade ediyor? Bi araca harcadığınız yakıt vergi vs. hepsini içine alan bir kelimedir masraf..

Geri
Üst Alt