Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Ibiza FR TDI

Eskidi artık o motor yapmam :D

1.9 tdi 130hp A3 sürmüştüm bi ara. Gerçekten sürüşü çok zevkliydi. Bu da onun gibidir tahminim.

manueli kullan ama :)
o 320 nm iyi hisset iliklerinde :D

---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

hatta hiç kasma o kadar bir buluşmada serhat abi çipli 1,9 la gezdirsin seni

ohooo tork su anda benım en ıyı tecrube mehmet abının arabada aldım.kafadan 380 tork var alette bence

Valla iyi olur ama tahmin ediyorum az buçuk :)

2.7 TDI A4 sürmüştüm, onun torkunu ne sen sor ne ben söyliyim :D:D

Valla iyi olur ama tahmin ediyorum az buçuk :)

2.7 TDI A4 sürmüştüm, onun torkunu ne sen sor ne ben söyliyim :D:D
Ben 3.0 TDI A6 ile kaldırdım aracımı. Arkadan arkadan izledi kendisi :D Torkun yetersiz kaldığı durumlarda var bazen :)

"Ortalama" 5lt yaktıgını gördüysen gerçekten kim sürdüyse helal olsun ne diyim. 80km hızla sabit giderse anca o kadar az yakabilir o motor.

140hp'lik Passat'ın son hızı fabrika verisi 210km/h olması lazım. E göstergede de 220yi görsün ki son hızına anca ulaşsın hata payıyla beraber. Yani göstergede 200 bence 140hplik bir araç için az.

Tabi bu benim dediğimi bir tandıgım söylemişti, 200den sonra hızlanmıyo diye. Onun yalancısıyım :)
Olaya şöyle bakmanız lazım. 140hp'lik bir Passat için 200km/h az sayılmaz. Ama 140hp'lik bir 106 GTI için o sürat az.

güzel soru?ayberkın araba ben ıcınde olmayınca havalanıyo gıderken.

Geri
Üst Alt