Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni İbiza Egsoz Yardım

Konu, 'Teknik Destek' kısmında CanCan11 tarafından paylaşıldı.

1. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Arkadaşlar Bildiğiniz kadarıyla Yeni Seat İbizaların Sportreader dışındaki modellerinde arka tamponda egsoz çıkışı yok

Bu konu hakkında bir fikri olan yada aracına egsoz takan arkadaşlar varmı ???

Yaptırmayı düşünüyorum fakat tamponun kesilmesi falan biraz kafamı karıştırıyor işin açıkcası

sportreader tamponu almayı düşündüm ama o da pek hoşuma gitmiyor :S fikri olan varmıdır ? :(

2. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    furkanda var ıken oval tek cıkıs kullanmıstı melıhındede sag sol mınık yuvarlak uclar var forumda bulusma resımlerıne bak yakalarsın kesın

3. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    istediğini yaptır bence çünkü tamponun altındaki plastik parça hatırladığım kadarıyla gayet makul bi fiyatta.. :eek:key:

4. vdtBocanegra

vdtBocanegra SCW Üyesi

649
    36
    28
    cupra ve bocanegra incele istersen
    belki begenirsin

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    bencede kestır duzgun b sekılde yuva yapsınlar,zaten plastık parca alttakı tampondan bagımsız alır takarsın yıne,asagıdakı furkanın arabadakı egsoz ucu,kesılse daha guzel oturur

6. SeFfAh

SeFfAh SCW Üyesi

578
    172
    43
    aynı sorunu bende yaşıyorum kestirmek dışında yeni spor tampon taktırsak acaba yeni tamponda egzos kısmı bulunmaktamı acaba :S yada illa kestirip mi egzos ucu taktırmamız lazım

7. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    cupra arka tampon uyuyor mu bunlara..görüntüsü çok hoşuma gidiyor

8. SeFfAh

SeFfAh SCW Üyesi

578
    172
    43
    Leonun keşke kiti uysada onu taktırsak :S

9. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    bilmiyorum ama bir şekilde bu hafta çözmeyi planlıyorum o olayı hasan abiyle bostancı da bi egsozcuyu konuşmuştuk sanırım kontrollü bi abart yaptırabilim

10. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Sıteden yavuz atmosferık arabalar ıcınde vana yapıyor,guzel b son susturucu ıle ıkısını bırlıkte kullanabılırsın.Bugun ayberkın arabasına takıldı ve bayagı ıse yaradı

Sayfayı Paylaş