Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni ibiza detaylandırma

enginasam

Kayıtlı Üye
Merhaba SCW ailesi.Aracıma ufak tefek detaylar katarak daha güzel bir hale getirmeyi düşünüyorum.Küçük detay aksesuarlar veya kendi aracına uygulayıp memnun kaldığınız fikirleriniz varsa lütfen belirtiniz.Maliyeti çok olmayan güzelleştirme önerilerinizi bekliyorum.

Not: Tampondaki siyah folyo photoshop ile yapıldı sizce aynı bu şekil folyo kaplaması yapmalı mıyım güzel olmuş mu ?
8A505B26-59BB-494C-A883-ABC3BF6B8696.jpeg66571C29-3D2E-48B4-98FF-AAFF6107D4EB.jpeg

yapılabilecek en iyisi bu

şimdi dikkatimi çekti.
ön farların uç alt kısmı da kaplansa nasıl olur acaba:rolleyes:

Merhaba SCW ailesi.Aracıma ufak tefek detaylar katarak daha güzel bir hale getirmeyi düşünüyorum.Küçük detay aksesuarlar veya kendi aracına uygulayıp memnun kaldığınız fikirleriniz varsa lütfen belirtiniz.Maliyeti çok olmayan güzelleştirme önerilerinizi bekliyorum.

Not: Tampondaki siyah folyo photoshop ile yapıldı sizce aynı bu şekil folyo kaplaması yapmalı mıyım güzel olmuş mu ?
Ekli dosyayı görüntüle 19627Ekli dosyayı görüntüle 19628

Folyo arkada duruyor ama ön tarafta atma yapıyor genelde boyatmak daha mantıklı olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

şu canım ibizanın farlar led olsaymış tadından yenmezmiş

Geri
Üst Alt