Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni ibiza ayak dayama

bunlara uygun ne paspas bulabildim ne de ayak dayama.özellikle sol açıkta kalan yeri kapatmak için bulan varsa yada başka türde çözen yardımlarını bekliyorum.

Hemen yardımcı oluyum Golf GTİ ın ayak dayamasını alıp kesip biçip oraya vidalattım istersen yapıstırabilirsin 10 numara oldu.... Park sensorune gelince orjinalide berbat merak etme hızlı geldiğinde ses sonradan gelio algılamıyo cok saçma....

parça nosunu verirsen bi sorayım çok teşekkürler

arkadaşlar yeni ibizalarda halı olan ayak dayama yerine bi çözüm bulan var mı acaba? aracımda otm. olduğu için hemen kirleniyor renk değiştiriyor.
birde servisten aracı alırken hediye olan park sensörünün hassasiyeti berbat arabaya 50 cm kala ötmeye başlıyor aynı skınıtıyı yaşayan var mı?
şimdiden evaplarınız için teşekkürler

ben o ayak dayanılan halı gibi olan yere bir parça deri buldum arkalarına 2 şer tane cırt cırt diktim orayada yapıştırdım gayet de şık oldu kol dayamaya ise internetten 23 tl ye buldum çok da güzel fonksiyonel birşey aşağı yukarı öne arkaya hareket edebiliyor kendime görede ayarlayıp monte ettim 2 vida sıktım o kadar serviste ateş pahası olduğu ve çok basit parçalar olduğu için böyle çözümler şart

haklısınız serviste yedek parça ateş pahası zaten servistekiler burdan alma diyor onlarda bilincinde fahiş fiyatların

ben o ayak dayanılan halı gibi olan yere bir parça deri buldum arkalarına 2 şer tane cırt cırt diktim orayada yapıştırdım gayet de şık oldu kol dayamaya ise internetten 23 tl ye buldum çok da güzel fonksiyonel birşey aşağı yukarı öne arkaya hareket edebiliyor kendime görede ayarlayıp monte ettim 2 vida sıktım o kadar serviste ateş pahası olduğu ve çok basit parçalar olduğu için böyle çözümler şart

Golf gti'ın resmini varsa yukleyebilirminiz? nasıl durdugunu merak ettim ona göre taktıracam :)

Geri
Üst Alt