Yeni Güne Başlarken... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Yeni Güne Başlarken...

Konu, 'Sağlık' kısmında YCO tarafından paylaşıldı.

1. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    son zamanlarda ne kadar uyursam uyuyım kalktığımda hiç bi şekilde dinç ya da enerji dolu kalkamıyorum tazelenmiş şekilde..1-2 kişiye sordum direkt sigara dedi..ne kadar çok sigara içersen artık vücüttaki vitamini mi çekiyo naapıyosa sebebi o dedi..bana da mantıklı geldi çünkü son 1 yıldır falan aşağı yukarı çok denilebilcek kadar sigara içiyorum ve durum aynı..ama hatırlıyorum yazın tatilde sigarayı şimdiye göre daha az içiyodum ve tazelenmiş kalkıyodum..her ne kadar deniz kum vs. de etkili olsa da..

buna nası bi çözüm getirebilirim aramızda aynı sorundan müzdariplerimiz var mıdır acep. ??

:)

2. can

can
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    bol bol spor yapmaya çalış yco en çok o işe yarayacaktır.evde bile bir iki hareket yapsan yetebilir.

3. mayham85

mayham85
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    48
    sigarayı bırak.

4. GÖKHAN33

GÖKHAN33
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    48
    bence uyku duzensızlıgı yıgıt tabıkı sıgaranında etkısı var ama vucut yeterınce dınlenemıyor;)

5. kurtbil

kurtbil
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    113
    Yıgıt dedıgını bende yasıyorum yalnız benımkısı tamamen uyku duzenımın bozulmasından kaynaklanıyor,sabaha karsı 3-4 de yatıyorum banko ve sabah 8-9 kalkıyorum haftaıcı genel olarak.Haftasonu bıle 10 gıbı uyanyorum ve her gun kalktıgımda aynı yorgunluk hıssını yasıyorum.Sıgara bu konuda ne kadar etkendır bılemıyorum cunku tıryakı olmadıgımı dusunyorum o konuda.b de sana tavsıye,yatagını odanın ısısından daha fazla sıcak tut,cok daha rahat uyancaksın.B donem bu sekılde uyudum ben sabah cok daha rahat uyanıyordum

6. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    evet haftaiçi de 1-2'den aşağı uyumuyorum 7'de de kalkıyorum o kesin etkiliyo ama mesela dün saat 3 falandı herhalde yattığımda saat 12'ye kadar uyandım uyudum kalktım sigara içtim uyudum falan aptal gibiyim resmen işin kötü tarafı her şeyin yanına bi de kafam keçe gibi.. :S :S

7. Byefsane

Byefsane
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    48
    Ben sürekli bady ye gidiyorum,odanda radyasyon olusturacak aletleri uzak tut(tlf,pc vs),en önemlisi gece lambası kullanma insan en güzel karanlıkta dinlenebiliyormus eğer tlf u odadan cıkarmıyorum diyorsan kaktüs önemli bişi küçük saksıda al koy radyasyonu emiyor bide 7-8 saatten fazla uyuma uykunun azıda coğuda insanı sersemletir :)

8. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    yattığım odada PC, TV vs. hiç bişi yok ufak 1-2 saksı da olsa gerek organik bi oda sayılır aslında Atilla'cım.. :)

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    83
    valla bu konuda sana en son akıl verecek adam benim çünkü aynı durumdayım stress diye umut ediyorum verimli uyuyamadından olabilirmi?

10. LeonRider

LeonRider
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    113
    1.Uyku Düzensizliği
    2.Fazla uyumak yada az uyumak
    3.organik yerine Fast-food ağırlıklı beslenme
    4.Sigara içmek
    5.düzensiz öğün saatleri

Bence sabahları Ebru Şallı ile plates e başla kardeşim sen ;) inanılmaz yararı varmış vücuda yapılabilecek en iyi spor diyolar erkekler içinde.....

Sayfayı Paylaş