Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yenİ gÜmÜŞ scw anahtarligim

tugra kazım

Kayıtlı Üye
daha renklerini tamamlamadım ama en kısa zamanda onları ve farklı calışmaları eklerim inşfotoğraf0508_001.jpg ama simdi logoya bakınca eksiklik olarak sol kösede türk bayragını atlamışım :confused:

Ekli dosyalar

• fotoğraf0508_001.jpg
    fotoğraf0508_001.jpg
    67.8 KB · Görüntüleme: 91
resim çok flu daha net bir resim alabilir miyiz hemen rakip oluyoruz altınını yapcaz :D

bütün nizipin kuyumcu esnafını eve toplamış otururken bu konuyu okuyan varol vardar altından anahtarlık yaptırmaya karar verdi :)

resim çok flu daha net bir resim alabilir miyiz hemen rakip oluyoruz altınını yapcaz :D
abi cepten cektim çok parlıyo ışıktan bide kendide parlak renklerinide tamamlayımda eklerim inş altını bende düsündümde arabanın anahtarıyla götürürler die tırsdım biyerde unuturuz felan :D

Valla iyi düşünüşsün abi güzel de olmuş :) Yönetim böyle bir şey yapmalı :D

Geri
Üst Alt