Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni GT-R'ın Nordschleife'deki Tur Zamanı..

YCO

Kayıtlı Üye
+45hp ve +20nm tork ile 7.26.7'lik zamanı 7.24.2'ye indirmiş durumda..
velakin hala Porsche'un Nissan'a cevap olan GT2 RS'in turundan 6.2sn yavaş.. :)
pistin rekoru hala Zonda R'da..

3.15dk.'dan sonra turu izleyebilirsiniz..

link..

Konuyu açarken direk aklıma bir Soru geldi. Acaba GT2 RS den hızlımı diye cevabımı vermişsin videoyu izlemicem..

I love 911...

videodaki başarılı sürücülüğü kaçırıyosun ama.. :eek:key:

Biraz önce GT2 RS'in videosunu izledim hem daha çok zevk aldım :p hemde oradada gördüm başarılı sürücülüğü :D:D

Hemde video daha kısa sürdü!!!!! :D:D

Iki hayalim var...Zor degil gerceklestirmesi ama yanima biri lazim bu ise gonul veren...Birincisi Monaco'da yarisi izlemek 3 gun boyunca..bir digeri ise bu pistte araba kiralayip en azindan 2 tur atmak..toplamda 1 tur 45 km sanirim...

Iki hayalim var...Zor degil gerceklestirmesi ama yanima biri lazim bu ise gonul veren...Birincisi Monaco'da yarisi izlemek 3 gun boyunca..bir digeri ise bu pistte araba kiralayip en azindan 2 tur atmak..toplamda 1 tur 45 km sanirim...

yarışı yattan izleyeceksek bana uyar.. :D :D
1 tur 21km civarı Kaan abi..ve F1 yarışlarının yapıldığı Nurburgring Nordschleife diye geçiyo ama ağaçlar vs. şu zamana kadar izlediğim videolarda hep farklı gelirdi Nurburgring'e göre..velakin geçen sene öğrendim işin ilginç tarafı Nurburgring'in şikanından çıkıp son viraja giderken sağa değil sola döndüğünde Nordschleife'nin kısa start-finish düzlüğüne geliveriyo yol.. :) :)

arabanı burdan seç istersen Kaan abi.. :D :D

http://www.rent4ring.de/en/info/index.html?gclid=CPSk4Ka36acCFZIn3wodyz5ccA ..

yarışı yattan izleyeceksek bana uyar.. :D :D
1 tur 21km civarı Kaan abi..ve F1 yarışlarının yapıldığı Nurburgring Nordschleife diye geçiyo ama ağaçlar vs. şu zamana kadar izlediğim videolarda hep farklı gelirdi Nurburgring'e göre..velakin geçen sene öğrendim işin ilginç tarafı Nurburgring'in şikanından çıkıp son viraja giderken sağa değil sola döndüğünde Nordschleife'nin kısa start-finish düzlüğüne geliveriyo yol.. :) :)

arabanı burdan seç istersen Kaan abi.. :D :D

http://www.rent4ring.de/en/info/index.html?gclid=CPSk4Ka36acCFZIn3wodyz5ccA ..

Gel gidelim yaza 2-3 gunlugune.. Nedense Yigit senin hep Almanya ile bir baglantin varmis gibi hissediyorum..

Bu arada PSP'de GT oynarken 45 km yaziyor bu pist icin.. Her noktasini ezbere biliyorum.. Son duzlukgun sonundaki frenleme noktasinda son vitesten 2'ye kadar duserken araci duz cizgide tutmak iskence.. Bugatti ile orada 390'dan 50lere dusmek problem...

Gel gidelim yaza 2-3 gunlugune.. Nedense Yigit senin hep Almanya ile bir baglantin varmis gibi hissediyorum..

3 sene Almanya'da yaşadım Kaan abim başka bi bağlantım yok.. :)

Bu arada PSP'de GT oynarken 45 km yaziyor bu pist icin.. Her noktasini ezbere biliyorum.. Son duzlukgun sonundaki frenleme noktasinda son vitesten 2'ye kadar duserken araci duz cizgide tutmak iskence.. Bugatti ile orada 390'dan 50lere dusmek problem...

evet..
frenaj da düz bi çizgide olmadığından ağırlık transferleri belirliyo aracın kaderini direkt..videoda da orda elemanın yaptıklarından anlayabilirsin Kaan abim.. :)

Geri
Üst Alt