Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Güne Başlarken...

öncelikle tavsiyelerin için teşekkür etmekle beraber..
son dönemde sigara tüketimim yükseldi nedense..onunla ilgili olmakla beraber söylediğin enerji depolaması benim muhtemelen sorunum gibime geliyo..evin içinde ufak bi arabam olsa WC'ye de arabayla giderdim..ne kötü dimi.. :)

rica ederim..
bu kadar tembellik gerçekten kötü tabi :) bir de araba nerdeyse yürümeyi unutturuyor insana malesef..
bir de aklıma gelmişken eğer kalp, tansiyon gibi sorunların yoksa ginseng içeren vitaminler de işe yarayabilir..
sağlıklı günler dilerim ;)

saatçiler çarşısından :D abi bilmiyorum daha yeni bulmuş bilim adamları :D sirkeciye ne zaman düşer bilinmez :)

rica ederim..
bu kadar tembellik gerçekten kötü tabi :) bir de araba nerdeyse yürümeyi unutturuyor insana malesef..
bir de aklıma gelmişken eğer kalp, tansiyon gibi sorunların yoksa ginseng içeren vitaminler de işe yarayabilir..
sağlıklı günler dilerim ;)

benim yumurtaya allerjim var eğer dokunucaksa hiç deneme yanılma yapmıyım ginseng'li vitaminlerle. ?? :)

saatçiler çarşısından :D abi bilmiyorum daha yeni bulmuş bilim adamları :D sirkeciye ne zaman düşer bilinmez :)

aslında bunun en iyi çözümü pro. masajdan geçiyo ya.. :S
Trio'da var ve muhteşem diyo her giden..vücüt değil ruh bile tazeleniyomuş resmen dinlenme odalarında vs.. :)

Yiğit dün gazetede okudum, yeni bir saat çıkmış. Uykunun en hafif olduğu anda seni uyandırıyor ve hiç yorgunluk hissetmiyormuşsun sana ondan alalım :)

UYKUNUN EN HAFİF ZAMANINDA ÇALAN 'AKILLI SAAT!'

İngiltere'de bir grup uyku yorgunu üniversite öğrencisi, çareyi, insanları uykularının en hafif zamanında uyandıran bir çalar saat icat etmekte buldu.

LONDRA - İngiltere'de bir grup uyku yorgunu üniversite öğrencisi, çareyi, insanları uykularının en hafif zamanında uyandıran bir çalar saat icat etmekte buldu.
New Scientist dergisinin haberine göre, 'SleepSmart' adı verilen akıllı saat, uyku döngüsünü ölçüyor ve insanları uyandırmak için uykunun en hafif olduğu anı bekliyor.
Böylece saat insanları, uyandıklarında huysuz ve yorgun olacakları bir zamanda değil, kalktıklarında kendilerini daha dinç hissedecekleri bir anda uyandırmış oluyor. Saat, uyku döngüsünün her aşamasında, beyinden gelen dalgaları, elektrotların bulunduğu bir kafa bandı vasıtasıyla kaydediyor.
İnsanlar, saati uyanmak istedikleri en geç saate göre kuruyor ve saat onları buna göre son hafif uykuları sırasında uyandırıyor.

saat_alarm.jpg

Erhanım o saat benim yanımda olsun işe yaramaz adamlar rezil olur okadar diyorum... =)

niye olm senin uyku düzenin sadece ram ile uyanış arasında mı yaşanıyo.. :D

oke teşekkürler.. :)

İşin kötü yanı hiçbirşeyin arasında yaşanmaması istediğini yap kaldıramazsın beni kolay kolay sadece şartlamam lazım yatmadan kalkıcam die... =)

İşin kötü yanı hiçbirşeyin arasında yaşanmaması istediğini yap kaldıramazsın beni kolay kolay sadece şartlamam lazım yatmadan kalkıcam die... =)

olm saçmalama uyanmaya şartlanmazsan ölücek misin yani.. .D :D

Okadar değilde istesem baya uyuma özelliğim var... =)

Geri
Üst Alt