Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni fitil üretimi

mec

Kayıtlı Üye
Günaydın arkadaşlar. Malumunuz bizim araçlarda kapı tarafında fiil yok bu nedenle hem biraz sesli kapanıyor. Epeydir diğer araçlara bakıyorum hafta sonu honda jazz da görünce bizde niye koymamışlar dedim.
Bi firma ölçülere göre kapı fitil üretimi yapıyormuş. sizce bi çizim yaparak üetim yaptırsak olur mu. Özellikle arka kapılar için. Ön kapılara fiil uymuştu çünkü.

İlgilenen kimse yok sanırım herkes memnun durumdan. :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizin bahsettiğiniz konu biraz meşakatli iş ancak hazıra konmayı herkes seviyor :)

Sizin bahsettiğiniz konu biraz meşakatli iş ancak hazıra konmayı herkes seviyor :)
Telefonda fabrika ile görüştüm. mail atın dediler. Çok umudum yok ama yinede mail atım müsvette bi çizim yaptım. Eğer kabul ederlerse yaptıracağım. Ama bu sefer autocad çizimi lazım .

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt