Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni egzos!!!

E_G_E

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracıma bır egzos sıstemı dusunuyorum aklımda sebrıng var tavsıye edermısınız ayrıca fiyat olarak ne kadar dır?

http://www.youtube.com/watch?v=YMINa5_9v1M

ayrıca bu seste cok hosuma gitti aynısını sebring den alabılırmıyım?Simdiden tesekkurler :)

amaç tatlı bı ses almak ise son skazan degısebılır ama cok farketmez en ıyısı orta susturucu sokulup son suturucu yerınede sebring almak

Son susturucudan öyle ses hele ki 1,4 den zor. 1,6 olsa zamanla alırdın derdim. Ama sebring xt1 çok başarılı egzost. Seside çok iyidir bence. ve ben hala ondan istiyorum:)
Fiyat olarak sıfırı 600tl civarında.. Bizim araçlara takarken egzostu kestirmen gerekiyor.

Son susturucudan öyle ses hele ki 1,4 den zor. 1,6 olsa zamanla alırdın derdim. Ama sebring xt1 çok başarılı egzost. Seside çok iyidir bence. ve ben hala ondan istiyorum:)
Fiyat olarak sıfırı 600tl civarında.. Bizim araçlara takarken egzostu kestirmen gerekiyor.

düz boru falan cekılmıcek demı cunku aracın hala 1 seneden fazla garantısı var papaz olmayalım bıde servisle :D

düz boru falan cekılmıcek demı cunku aracın hala 1 seneden fazla garantısı var papaz olmayalım bıde servisle :D

Katını iptal etmen gerekir. Ama gerisi standart olacak.. Sistemi istediğin zaman açıp istediğin zaman kapatabilcen..

Katını iptal etmen gerekir. Ama gerisi standart olacak.. Sistemi istediğin zaman açıp istediğin zaman kapatabilcen..

anladım katı gözden cıkarmam gerekıyor yane pekı kat ıptalı olmadan buna yakın ses cıkartabılırmıyım??

Geri
Üst Alt