Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni düşündüğüm araç CLA 45 AMG

Lejyoner

Administrator
Mercedes aracımı satıp üzerine ekleyerek CLA 45 AMG de karar kıldım,ekim gibi Türkiyede satışa çıkacak araba için fiyatlandırmalar başladı..Yakıt ekonomisi olarakta gücüne göre tüketimi son derece makul..

2.0 litre 360 HP 450 NM tork...Hayırlısı ile Ağustos başında ön satış kaydını yaptıracağım bakalım..

Bunu birde sitedeki kırmızı renk ve siyah jantlarla deneyin. Reklam filmi sizin tasarladığınız araçla ilerliyor.

bende uzay gemisi alıcam tr ye gelsin sıraya giricem ismimi yazdırıp kaparo bırakıcam:)

Yürü be Gökhan kardeşim... On numara bir araç bu... Şimdiden hayırlı uğurlu olsun... Maşallah diyorum kardeşim...

Daha bugün Mercedes sitesine girip incelemiştim yine :D
Şahane bir araç Gökhan abi. Adanada fuarda da baya bir incelemiştim benzerini, çok hoşuma gitmişti. Bu kombinasyonu ile çok fena bir araç olur.

on numara arac abı kırmızısı gercekten cok guzel olurdu dıye dusunuyorum bugun gordum ve dıbım dustu araca

Geri
Üst Alt