Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni düşündüğüm araç CLA 45 AMG

Abi boyle araçlar alıyosun, beni kendi aracımdan soğutuyosun walla :D

Hayırlısı olsun ...

Benim bir sorum olacak... Arkadaşlar Yeni Kasa Audi a3, Bmw 3.20 ve Özellikle Bu MERCEDES A serisindeki ekran olayına bir tek benmi gıcık oluyorum ...

100 küsür milyarlık arabaya koydugu ekrana bak.. Utanmasalar vakumla cama yapıstıracaklar.. İçine girse ne olur girmese ne olur.. :D 150 liralık Navigasyonlara benziyor resmen... Onlardan tek varkı vakumla cama yapıştırmıyoruz :D Görüntü olarak hiç bi fark yok..

2222.jpg

Birde siz yine test edin ama arka koltuk ve tavan mesafesi cok kısa denıyordu bu araclar için ayrıca bagaj agzı cok dar.. oldugunda kullanı acısında bıraz sıkıntılıymıs.. Ben gormedım aracı bakmaya gıden bır kac arakdas soyledı..

Ama fıyat olarak makul dıye duymustum.. Hayırlısı olsun tekrardan

Ekli dosyalar

• 2222.jpg
    2222.jpg
    79.3 KB · Görüntüleme: 8
bagaj acısı cok dar malesef !!! ancak cok guzel tasarımlı bır arac gokhan abım hayırlı olsun guzel gunlerde kullanman dılegıyle

Hayırlı olsun şimdiden gökhan abi bir turu kaça atıcaz şimdi biz :D:D:D

:) kaan alalım bakalım hayırlısı ile,360 modenalara selektör atarız arkadan:)

güzel araçmış hayırlısı olsun. fiyatı nekadarmış ?

konuştuğumuz edition modeline A45 AMG de 30000 lira para istiyor Gökhan abi

Geri
Üst Alt