Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni düşündüğüm araç CLA 45 AMG

Şimdiden hayırlı olsun abi, Bence en güzeli beyaz kir göstermez, çizik belli etmez başka renge bakmaya gerek bile yok, kırmızı siyah gibi renkleri sürekli temiz tutmak gerekecek oda ufak bir yağmurdan sonra gene leş gibi olacak,

Nacizane benim fikrim :)

Gökhan hocam ibizamı satsam üstünü sen eklesen de bir leon alsak bana da :D
Hayırlı olsun.

Şimdiden hayırlı olsun, yakışır.

güzel araç yakışır.. şimdiden kazasız belasız gönlüne göre inşaallah.

geçen gün aynı kasayı bağdat caddesinde gördüm . Koyu gri . Arka farların inanılmaz bir duruşu var . Yakışır :)

Fenerbahçe lileri kırmızı bozar:)hayırlı olsun kardeşim,bak bunu kullanırım diğeri bana göre değildi:)

Eyvallah arkadaşlar teşekkürler güzel dilekleriniz için daha iyi leri hepinizin olsun..Bugün Mengerlerle görüşmemde Ağustos başında kapora toplayacaklarmış,bakalım tek kapı arabada artık cocuktan ve hanımdan sıkıntı çıkıyordu,birde cabrio hevesimde kalmadı..4 kapılı bir araba düşünüyordum hem 4 kapı hem güclü olsun dedim bu tam bize göre oldu sanırım..2.0 litreden 360 Hp güç çıkartan mühendislerin alnından öpüyorum:)

• Beğen
Reaksiyonlar: PORO
Geri
Üst Alt