Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yeni CİWCİW' im =)

Konu, 'Üye Otomobilleri' kısmında apache tarafından paylaşıldı.

1. apache

apache SCW Üyesi

296
    0
    16
    selamlar =) 98 model Ford Mondeo aracımı satılığa çıkardım , Sakaryadan bi elemanla 2003 model Seat Cordoba için anlaştık krediyi çektim ama herif arabayı sattım diyince kaldım öylece , sonrasında Kütahyadan bir öğretmen arkadaşla Seat Cordobası için telefonda görüşmüştük yola çıkacakken , bu cuma günü işyerimin önünden biri aradı aracımın yanında olduğunu we görüşmek istediğini söyledi , yapılan görüşmede araçlarımızı takasladık =) şimdilik bende memnunum diğer arkadaşta =) ( ben tek sorunum 2.0 arabadan 1.2 arabaya geçince yaşanan yawaşlık =) aracım 2006 model 1.2 Kalos lpgsi mewcut araç hakkında teknik hiçbir bilgiye sahip değilim maalesef =( yawaştan oynamaya başladım araçla , değişiklikler yaptıkça güncelleyecem resimleri =)

1- ilk aldığım hali =)

2- ses tesisatına el atıldı =) Xetec 6 kanallı amfi , Jbl 1000 watt lık woofer we ana ünite olarakta Pioneer 3250 dwd taktık

3- stoplar tam kırmızıya boyandı , farlara mercek we xenon montajı yapmayı düşünüyorum mercek araştırmasındayım şu an

2. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Hadi hayırlı olsun bakalım...:)

3. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    hayırlı olsun çok şirin bi araç...

4. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Hayırlı Olsun Kardeşim Komple Kocaeliyi Sarıya Boğalım :) Allah Kaza Bela Vermesin.......:eek:key:

5. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.263
    113
    sana bu iyi olmuş:)kocaelinde senden hızlısı yoktu...hayırlı olsun kardeşim.

6. apache

apache SCW Üyesi

296
    0
    16
    iyi dilekleriniz için teşekkürler=) cezmi abi buda şehir içinde epey atak ya =) alııştırcam keretayı =)

7. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    hayırlı olsun. rengi çok güzel :eek::eek:

8. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113

Fındık çuvalı şart....:)