yeni cd çalar mekaniği nerden temin edebilirim | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

yeni cd çalar mekaniği nerden temin edebilirim

Anarchist

Kayıtlı Üye
sorunun nedir tam olarak? bu arada memleket şanlıurfa yazıyor ancak plaka 41 kocaeliye geliyor musun?

kurtis65

Kayıtlı Üye
2004 model altea var bende. CD çalar çalışmıyor ne yaptıysam olmadı track denedim en yavaş yazdırdım olmadı. tamirciye gittim getirdi bi cd taktı çalıştı ama doldurduklarımı çalamıyorum yardım lütfen..

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
2004 model altea var bende. CD çalar çalışmıyor ne yaptıysam olmadı track denedim en yavaş yazdırdım olmadı. tamirciye gittim getirdi bi cd taktı çalıştı ama doldurduklarımı çalamıyorum yardım lütfen..
çektiğin cd ler de sorun olabilir mi... farklı marka cd ler kullan bir de öyle dene... bazı cd çalarlar orjinal cd leri sorunsuz okuyor... fakat yazma cd leri bazen okumuyor... bir de öyledene...

denizgoktas

Kayıtlı Üye
cd yazma programlarında genelde soruyor.. cd kapatılsın mı sonradan eklenebilsin mi, bunu seçerseniz bilgisayar ve bir çok cd çalarda çalar, bunu seçerseniz oto teyp yada bazı cd çalarlarda çalmaz gibi bişiler yazıyordu. o yazılara dikkat ederek tekrar deneyin.

Anarchist

Kayıtlı Üye
Yazdırma hızı olarak en düşük yazdırma hızını seçiniz ve track cd yapınız probleminiz çözülmüştür, iyi dinlemeler :)

Sammet53

Kayıtlı Üye
CD markası seçiyor. Philips - Sony Track olarak yazdırın çalışacaktır. Başka markaları kabul etmiyor. :)

PATRON

Administrator
Yazdığınız CD'den kaynaklanıyor. Track mı yoksa MP3 mü çalıyor teybiniz?