Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni CİWCİW' im =)

apache

Kayıtlı Üye
selamlar =) 98 model Ford Mondeo aracımı satılığa çıkardım , Sakaryadan bi elemanla 2003 model Seat Cordoba için anlaştık krediyi çektim ama herif arabayı sattım diyince kaldım öylece , sonrasında Kütahyadan bir öğretmen arkadaşla Seat Cordobası için telefonda görüşmüştük yola çıkacakken , bu cuma günü işyerimin önünden biri aradı aracımın yanında olduğunu we görüşmek istediğini söyledi , yapılan görüşmede araçlarımızı takasladık =) şimdilik bende memnunum diğer arkadaşta =) ( ben tek sorunum 2.0 arabadan 1.2 arabaya geçince yaşanan yawaşlık =) aracım 2006 model 1.2 Kalos lpgsi mewcut araç hakkında teknik hiçbir bilgiye sahip değilim maalesef =( yawaştan oynamaya başladım araçla , değişiklikler yaptıkça güncelleyecem resimleri =)

1- ilk aldığım hali =)
4t8wme.jpg

2- ses tesisatına el atıldı =) Xetec 6 kanallı amfi , Jbl 1000 watt lık woofer we ana ünite olarakta Pioneer 3250 dwd taktık
2ekmxwh.jpg

3- stoplar tam kırmızıya boyandı , farlara mercek we xenon montajı yapmayı düşünüyorum mercek araştırmasındayım şu an
akcrx0.jpg

or04ms.jpg

a423d5.jpg

Hayırlı Olsun Kardeşim Komple Kocaeliyi Sarıya Boğalım :) Allah Kaza Bela Vermesin.......:eek:key:

sana bu iyi olmuş:)kocaelinde senden hızlısı yoktu...hayırlı olsun kardeşim.

iyi dilekleriniz için teşekkürler=) cezmi abi buda şehir içinde epey atak ya =) alııştırcam keretayı =)

iyi günlerde kazasız belasız.. :)

kazasız belasız sürüşler hayırlı olsun.

Geri
Üst Alt