yeni CİWCİW' im =) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

yeni CİWCİW' im =)

apache

Kayıtlı Üye
selamlar =) 98 model Ford Mondeo aracımı satılığa çıkardım , Sakaryadan bi elemanla 2003 model Seat Cordoba için anlaştık krediyi çektim ama herif arabayı sattım diyince kaldım öylece , sonrasında Kütahyadan bir öğretmen arkadaşla Seat Cordobası için telefonda görüşmüştük yola çıkacakken , bu cuma günü işyerimin önünden biri aradı aracımın yanında olduğunu we görüşmek istediğini söyledi , yapılan görüşmede araçlarımızı takasladık =) şimdilik bende memnunum diğer arkadaşta =) ( ben tek sorunum 2.0 arabadan 1.2 arabaya geçince yaşanan yawaşlık =) aracım 2006 model 1.2 Kalos lpgsi mewcut araç hakkında teknik hiçbir bilgiye sahip değilim maalesef =( yawaştan oynamaya başladım araçla , değişiklikler yaptıkça güncelleyecem resimleri =)

1- ilk aldığım hali =)

2- ses tesisatına el atıldı =) Xetec 6 kanallı amfi , Jbl 1000 watt lık woofer we ana ünite olarakta Pioneer 3250 dwd taktık

3- stoplar tam kırmızıya boyandı , farlara mercek we xenon montajı yapmayı düşünüyorum mercek araştırmasındayım şu an

LeonRider

Kayıtlı Üye
Hayırlı Olsun Kardeşim Komple Kocaeliyi Sarıya Boğalım :) Allah Kaza Bela Vermesin.......:eek:key:

kfy

Administrator
sana bu iyi olmuş:)kocaelinde senden hızlısı yoktu...hayırlı olsun kardeşim.

apache

Kayıtlı Üye
iyi dilekleriniz için teşekkürler=) cezmi abi buda şehir içinde epey atak ya =) alııştırcam keretayı =)