Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Blog sitem Hakkında

bloglar, maç yayınları vs. sebeplerden ötürü, digitürk tarafından kapattırıldı diye biliyorum?

Bende bir arkadaştan duydum :( Baya mutsuz oldum. Sadece o bölümü kapasalarmış ya. Kurunun yanında yaşta yanıyor

Bende herhangi bir dns ayarı olmamasına rağmen giriş yapabildim. Yorumda yapabiliyorum. Site ayarlarını iyi kurcala, hazır modüller olduğu için kolayca istediğini yapabilirsin.

Umut firefox kullanıyorum direk verdiğin link'e tıkladım açtım sayfanın altında yorum kısmı açık, yorumu yazdım gönder dediğimde göndermedi oradan url anonim falan seceneklerden anonim seçtim ve gönderdim, yorum okunduktan sonra onaylanacaktır ikazı geldi...

Anladım teşekkür ederim Atakan abi yorumların içinde zamanını ayırıp baktığın içinde

Geri
Üst Alt