Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni bisey ogrendım park lambaları ile ilgili

aynen yigit katılıyorum aracımın zaten yol kenarında kaldıgında ıkı parkın yanması daha dıkkat cekıcı bsey sadce bu sebeb ıcın yapmaları bana cok sacma geldı,ama baska bı anlamı olacagınıda sanmıyorum acıkcası:)
bence sadece bulusmalarda butun arabalar bırlıkte sag yada sol parkı herkez yaktıgında guzel ve ılgınc bı goruntu cıkabılır ve guzel olur:D

direksiyonu çevirdiğin yönde sis, sinyali verdiğin yönde sis ile park lambalarının yanması bence ince düşünülmüş güzel bir özellik, döndüğü yöne sislerin yanmasını vosvoslarda görmüştüm ama ilk defa kendi İbizamda şahit olmuştum sinyalin sis ve park lambalarını yakmasına çok hoşuma gitmişti :D Erdem arkadaşımın da dediği gibi buluşmalarda sağ sol göz kırptırırız arabalarımıza :D

Geri
Üst Alt