Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yeni bisey ogrendım park lambaları ile ilgili

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Erd3434 tarafından paylaşıldı.

1. Erd3434

Erd3434 SCW Üyesi

431
    48
    28
    arkadaslar bılmıyorum daha once bılen varmıydı ama cok ılgınc bısekılde ogrendım ben bunu dun apartmandakı bı ufaklıgı surucu koltuguna oturttum ben bagajı toparlıyordum neyse uzatmıyım bagajdan kontak kapalıyken far uyarı sesını duyuyorum neyse actı herhalde dedım bı baktım dugmelere kapalı nasıl yanı dedım bu ses nedır sonra araca dısardan etrafında gezındım farlarda yanmıyo ama sadce sag park yanıyo arabada haydaa dedım farkar kapalı anahtar ustunde degıl bune sımdı dedım sonra bı baktım saga sınyal verılı brakmıs ve sadce sag park yanıyo ındırdım ses kesıldı sonra ben denedım sol a sınyal verdım bu sefer sadce sol park yandı cok ılgınc geldı ne ıse yarıyo ne ıcın dusunmusler bılmıyorum ama sizdede oluyomu acaba hayatımda ılk defa goruyorum paylasmak ıstedım...

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    evet cogu arabada olan b ozellık bu,park edılmesı rısklı yerlerde arabanın acıkta kalan tarafını bellı etmek adına yapılan bsy

Bunu beğendi. biLaL bunu beğendi.
  3. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    benim araçta da sinyal sağ veya sola ayarlıyken anahtar çekildiğinde uyarı sesi veriyor, ama benim de aklıma gelmedi, hiç bakmadım park lambalarına..

4. mbarman

mbarman SCW Üyesi

102
    13
    18
    bu özellik birçok alman araçta mevcut. yolun sağ yada sol tarafına park ettiğinizd sadece yol tarafındaki parkları yakarak aracı belli etmek için kullanılıyor

5. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    aynı özellik bende de var sağa yada sola park ettiğinizde yol tarafında kalan bmlümün dikkat çekmesi için yapmışlar..

6. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Bizim 93 ibiza da bile var o özellik :)

7. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    bu özelliğin olmadığı araç görmedim ben

8. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Yanlis hatirlamiyorsam ilk arabamiz olan 78 model ford taunus'ta da vardi ama sadece sol tarafi yanardi, sagi secme sansi yoktu. Guzel bir ozellik ama pek kullanma aliskanligi yok kimsede.

9. Erd3434

Erd3434 SCW Üyesi

431
    48
    28
    valla dıger oncekı araclarımda hıc rast gelmedıgı ıcın bende yenı ogrenmıs oldum :)

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bu özellik yıllardır olan bi özellik ama bence tek tarafın açık kalması görüntü itibariyle de işlev olarak da yetersiz..arabasının trafiktekiler için görünmesini isteyen parklarını açsa daha iyi bence..

Sayfayı Paylaş