Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Bir Başlangıç

cenkyilmaz

Kayıtlı Üye
Değerli Dostlar;

Son zamanlarda işlerimin yoğunluğu dolayısı ile sitede fazla akif olamıyordum. Ama güzel bir uğraş içerisinde bulunmaktaydım.Teknoloji ve Telekom sektöründe uzun yıllar faliyet gösterdğimden artık kendi işimizle yola devam etmekararı almış bulunuyorum sizlerinde desteği ile umarım Allah yardımcımız olur.

Firma ismini Registry Editor den alan Regedit Bilişim Hizmetleri Gelişen internet teknolojileri ve Bilişim ağının gereksinimlerini karşılaması için hizmet alanına başlamıştır. Aşağda belirtmiş olduğum sitemizi ziyaret edebilirsiniz
Teşekkür ederim.

Faliyet Alanlarımız;

Telekom ve iletişimhizmetleri (IP PBX,Voip,İnternet)
Web Desing, E Ticaret ve CRM Hizmetleri
Network uzmanlığı 5651 internet yasası çözümleri vb.
Bakım Anlaşmaları

http://www.regeditbilisim.com/

tekrar hoşgeldin o zaman abi.. :)

hayırlı olsun abi
yenilik her zmaan iyidir :)

SCW için sen ne yapabilirsin bana onu söyle senin mekanda cenk... ALLAH utandırmasın kardeşim.

hayırlısı olsun cenl zaten zmanımızın en güzel ve ileriye dönük işi kendiliğinden gelişir ve nerelere geldiğinde sende inanamazsın

SCW için sen ne yapabilirsin bana onu söyle senin mekanda cenk... ALLAH utandırmasın kardeşim.

Biliyorsun abi SCW için herzaman elimden ne geliyorsa

---------- Post added at 18:28 ---------- Previous post was at 18:27 ----------

hayırlısı olsun cenl zaten zmanımızın en güzel ve ileriye dönük işi kendiliğinden gelişir ve nerelere geldiğinde sende inanamazsın

Tşk abi inşallah hayırlısı

Hayırlı olsun Cenk. Darısımı başıma diyeyim :)

Geri
Üst Alt