Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni ayna kapaklarım

paşaaa başladınmı ne ufaktan valla seni serbest bıraksalar arabayı tanıyamazlar herhalde

Gule gule kullan pasa cok yakisikli olmus. Ilk isim haftaya kapaklari cikarmak icin caba harcayip ya boya ya kaplama yapmak olacak...

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
güle güle kullanın, güzel olmuş :seat

güle güle kullan paşa hastalık sendede başlamış çıtırdan kardeşim

paşaaa başladınmı ne ufaktan valla seni serbest bıraksalar arabayı tanıyamazlar herhalde

Gule gule kullan pasa cok yakisikli olmus. Ilk isim haftaya kapaklari cikarmak icin caba harcayip ya boya ya kaplama yapmak olacak...
saol serkan bende hep vardıda zaten yazı bekliyodum ufaktan başaldık bakalım
abi birak salar valah ben bile tanıyamamda olmuyo be abi ama başladık bakalım
murat kardeş hiç bekleme hemen çıkarması çok basit

ister de kardeşim bakalım hanım biraz razı degil o işe beyaz seviyor bakalım

netten veya yolda göster daha bir ayrı hava veriyor araca veya burdan bir anket aç bayaz aracımın tavanını siyaha kaplatayımmı kaplatmayayımmı diye sonuçleri görsün yenge belki fikri değişir

netten veya yolda göster daha bir ayrı hava veriyor araca veya burdan bir anket aç bayaz aracımın tavanını siyaha kaplatayımmı kaplatmayayımmı diye sonuçleri görsün yenge belki fikri değişir
kardeş gösterdim de cık diyo bakalım olmaz sa süpriz deriz artık sonuç ne olur bilinmez

Çok güzel olmuş bende tereddütteydim ama görünce yapmaya karar verdim. Ayrıca benim tavanda kaplama tavsiye ederim gayet güzel duruyor

Murat birlikte yaptıralım senin bir arkadaşın vardı sanırım kaplama yapan.
kaplama yaptırmayın bence boyatın .ben boyayay 40 lira verdim kaplamaya da o kadar istiyolar zaten .sıkılınca tekrara beyaz yaparsınız basit bi işlem

Geri
Üst Alt