Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Astra mı, Yoksa Leon'mu?

Yeni Astra... İçine oturun, bir gece vakti parkları açmanız farkı hissetmeniz için yeterli olacak :eek:key:

mayham85'e her yer Leon :D

Şunu öne sürecektir muhtemelen, "astra kıçını kaldıramıyor" e haklıda 1.3 dizeli pek giderli bi araç değil. Ama 1.4T petrolleri hoş motorlar.

daha güzel iki şey dicem birincisi içi benim arabadan dar sığmıom rahat etmiyom arkadaş ikinciside golf parasına gidip opel alan adamın aklını fikrini :D leon en azndan onlardan 10 kaat daha ucuz :)

point :D nokta anlamında :D

Arkadaşlar babam 35 yıldan beri opelci :D bu camianın içinde büyüdüm içim dışım opel dolu diyebilirim ama buna rağmen ben tercih etmiyorum opel bir araç çıkartıyorsa 2 sene onu asla almıyacaksın ve elektronik arızayı çok verir bir önceki kasa olan astra h sürekli elektronik bobin arızası veriyordu ve yeni çıkan asta j de aynı arızayı verir opel usta ve parçacı dostu bir araçtır bu yüzden hiç bir zaman tavsiye etmiyorum bilginize....:eek:key:

daha güzel iki şey dicem birincisi içi benim arabadan dar sığmıom rahat etmiyom arkadaş ikinciside golf parasına gidip opel alan adamın aklını fikrini :D leon en azndan onlardan 10 kaat daha ucuz :)

point :D nokta anlamında :D

Yanlız Yunus Emre kardeşim Opel'in dizeli ve Golf' ün dizelini karşılaştırmalısın bu durumda, ozaman aralarındaki fark aynı donanımda 10.000 lira fark oluyor yaklaşık :)

benzinli Golf ve benzinli Astra karşılaştırmasında durum dediğin gibi ama :)

Yanlız Yunus Emre kardeşim Opel'in dizeli ve Golf' ün dizelini karşılaştırmalısın bu durumda, ozaman aralarındaki fark aynı donanımda 10.000 lira fark oluyor yaklaşık :)

benzinli Golf ve benzinli Astra karşılaştırmasında durum dediğin gibi ama :)

dötünü kaldıramayan 1.3 le 1.6 tdi yi kıyaslarkenmi yada dsg ile dandik opel otomatiklerini :D eskisi hiç yürümüyordu bu kasa 150 kg kadar daha ağır hatırlatırım.

ayrıca birde şu noktaya dikkat çekerim. golf 6 çıktı zibil gibi satıdı halen satılıyor aylarca sıra veriyor insanlar yeri geiyor 6 ay bekliyor istediği gibi golf olsn diye. astra çıkalı seneyi geçti nerdeyse ortalıkta kaç tane son kasa astra var :) numuneik istisnai 3 5 araç. koca eskişehirde yüzlerce golf 6 satıldı sağa bak golf sola bak golf iki yılda.

caddelerde aylarca gördüğüm tek son kasa astra opelin test arabasıydı :)

hepsini geçtim eskişehirde seat bayisi yok son kasa astradan fazla leon var :D

dötünü kaldıramayan 1.3 le 1.6 tdi yi kıyaslarkenmi yada dsg ile dandik opel otomatiklerini :D eskisi hiç yürümüyordu bu kasa 150 kg kadar daha ağır hatırlatırım.

ayrıca birde şu noktaya dikkat çekerim. golf 6 çıktı zibil gibi satıdı halen satılıyor aylarca sıra veriyor insanlar yeri geiyor 6 ay bekliyor istediği gibi golf olsn diye. astra çıkalı seneyi geçti nerdeyse ortalıkta kaç tane son kasa astra var :) numuneik istisnai 3 5 araç. koca eskişehirde yüzlerce golf 6 satıldı sağa bak golf sola bak golf iki yılda.

caddelerde aylarca gördüğüm tek son kasa astra opelin test arabasıydı :)

hepsini geçtim eskişehirde seat bayisi yok son kasa astradan fazla leon var :D

tamam da ben Astra daha iyi demedim ki, sadece dizelleri arasında onların da 10bin lira fark var dedim :D
yoksa tabiki Golf Astradan çok önde, o konuda zaten hem fikiriz :D

tamam da ben Astra daha iyi demedim ki, sadece dizelleri arasında onların da 10bin lira fark var dedim :D
yoksa tabiki Golf Astradan çok önde, o konuda zaten hem fikiriz :D

valla opelci arkadaşlar en güzelini yapıorlar yeni kasa çıkınca gidip classic diye eski kasayı %30 ucuza aıyorlar :D

Geri
Üst Alt