Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Astra mı, Yoksa Leon'mu?

sırf motor farkı nedeniyle leon.. 1.3 cdti astrayı resmen eşşeğe çeviriyor.. ikisinide kullanmış biri olarak söylüyorum..
şuan kullandığım corsadaki motorun aynını koca astraya koymuşlar çok saçma yeni astranın en az 1.6 dizel olması gerekirdi..

Bi tek leon gerisi naylon astrada kullandım 1.3 cdtı fakat leon gibi zevk vermıyo yola oturmuyo ben leon derim

bence biraz bekle derm leonun yeni kasası eger bomba olursa üzülürsün...

Opel 1.3 sevdasından kurtulamadı zaten. 1.3 Dizel yerine 1.6 olark gelse dizeller, satışlar iki katına çıkar...

1.7 dizeli var aslında ama TR'ye çok az geliyo sanırım.

1.7 dizeli var aslında ama TR'ye çok az geliyo sanırım.

+1.. 1.7 CDTI motoru var fakat vergi dezavantajı yüzünden gelmiyor türkiye'ye. 1300-1600'lük dilime girmiyor ve 1.3 CDTI cosmo'nun 54 milyarlarda olduğunu varsayarsak :) 1.7CDTI'ın satılacağını pek düşünmüyorum..

bu arada hoşgeldin adnan abi :) occ'den safanın arkadaşıyım nick'im desireydi.. jant takacağım zaman senden bilgi almıştım :)

+1.. 1.7 CDTI motoru var fakat vergi dezavantajı yüzünden gelmiyor türkiye'ye. 1300-1600'lük dilime girmiyor ve 1.3 CDTI cosmo'nun 54 milyarlarda olduğunu varsayarsak :) 1.7CDTI'ın satılacağını pek düşünmüyorum..

bu arada hoşgeldin adnan abi :) occ'den safanın arkadaşıyım nick'im desireydi.. jant takacağım zaman senden bilgi almıştım :)

Hoşbuldum kardeşim saolasın :).Uzun süredir burdayımda pek yazmıyordum.

Dediklerine bende katılıyorum.
Yalnız ben şu anda dizel alacak olsam, yeni astra da almam leonda almam. Focus 1.6TDCI titanium X paket alırım :)

focusun yenı kasasına baktım netten ılk defa focusun sedanını cok sevdım bnce sımdı focus almayın yenı kasa beklenmelı

Geri
Üst Alt