Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Astra J aracım :)

Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullan hocam... Kardeşimdede teni Opel Astra var şuana kadar çok memnun güzel seçim yapmışsın...

Uploaded with ImageShack.us

az önce Gökhan ve Hako geldiler, beraber kısa süre olsa da görüşüp hasret giderdik. Gökhanın yeni arabası ve Hako'un TT' sinin ayak üstü fotosunu aldım.
Tekrar hayırlı olsun Gökhan' ım, araba gerçekten çok güzel ve çok kaliteli. Malzeme kalitesi olsun donanımı olsun sınıfının üstünde diyebilirim.
benim kafam iyice karıştı, daha uzun bir test ve görüşme yapmalıyız lan canım benim :D

sağol canım benim :) evet arabama kavuştum detaylı resimleri çekip ekleyeceğim :)

lan al 1 gün kullan test et işte arabaları takaslarız kararını verirsin ona göre :)

güle güle kullan bence iyi tercih kafa rahat gezersin:)

firmalar çok yardımcı olmuşlar ozaman desene sahane duruyo masallah :D:D

Geri
Üst Alt