Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracımı aldım:):):)F30 320d M paket

evet arkadaşlar dün itibariyle arabamı aldım çok şükür.Beklemek çok zor bişeymiş öğrendim bir kez daha.Ama sanırım 1000km rodaj süresi de daha büyük bir sıkıntı.Araç ile ilgili şahsi kanaatim şimdilik yok hoşuma giden 3 şeyden birisi antrasit tavan ikincisi direksiyonun dolgunluğu üçüncü ise benim içinde sürpriz oldu harman&cardon ses sisteminin kalitesi....en yakın zamanda resimleri de yüklicem.Tekrardan herkese teşekkür ederim.

kardeşim hayırlı olsun,allah kaza bela vermesin..Harmann&Kardon Bose ile birlikte en iyi ses sisitemlerinden biridir,bendede mevcut..BMW de
standart değil diye biliyorum,senmi eklettin..

kardeşim hayırlı olsun,allah kaza bela vermesin..Harmann&Kardon Bose ile birlikte en iyi ses sisitemlerinden biridir,bendede mevcut..BMW de
standart değil diye biliyorum,senmi eklettin..
aynen abi sunroof elektrokrom iç&dış ayna ve harmancardonu bendeki ekstralar

elektrokrom aynayı ekstra yapmaları şaşırtıcı..

Güzel araba Mehmet hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin
Maaşallah

Geri
Üst Alt