Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracımı aldım:):):)F30 320d M paket

hayırlı olsun diyen demeyen herkese çok teşekkür ederim...bu arada uzun zamandır yaşamadığım araba bekleme duygusunu bu araba sayesinde yaşıyor oldum...ne yalan söyleyim berbat bişeymiş...memurların ay başı beklediği gibi bekliyorum...bir askerin şafak beklediği gibi bekliyorum(tabi şafak beklemek daha zor kıyaslanmaz:))...geçmiyor günler geçmiyor:):)
Ahmet Kaya - Geçmiyor Günler - YouTube

Hayırlı uğurlu olsun ,,,,kazasız belasız güzel günlerde kullanman dileğiyle...@bmw

Arkadaşlar 2009 dan beri kullandığım leonumu askere gideceğim için satmıştım.Tüm askerliğimde ne araba alsam diye geçtikten sonra askerden döner dönmez babamın koluna girip borusanda bulduk kendimizi.Aracı aldık ama teslimi 2-3 temmuz gibi olacak.2.altı aylık vergiden dolayı.Dün ankaraya gelmiş araba.Görmeye gittim esenboğa borusana.Aceleyle 2-3 resim çektim.Teslim aldıktan sonra daha güzel fotoğraflar paylaşacağım.Umarım beğenirsiniz.

Aracın donanımı da Türkiye paketi + M Spor paketi + Comfor paket + Teknoloji paketi
Araç rengi m paketin kendi rengi olan estoril mavi
ekstra olarakta
elektrikli açılır camtavan
elektrokromiç ve dış aynalar
harman kardon surround ses sistemi.Maşallah diyenin ağzı bal yesin.:)

Ya ben kırmızıyla işaretlediğim yeri anlamadım. Bi açıklarmısın babocan...

Sazanlık yapanı keserim...

güle güle bin kardeşşş @bmw dahada araba at diyede mevzusunu etme bin :D

herkese sonsuz kere teşekkürler daha iyileri hepnizin olur inşallah

Geri
Üst Alt