Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracimdan ilk resimler

iyi dilekleriniz icin tak arkadaslar :)

1329482422160.jpg

Bu resimde bugun cektim :)

Sonunda 160 ve donanımlı aldın abi :) 125'lik rocco mu olurdu ya :) Kısmet olursa bnde 160lık golf alıyorum. Geçerim he söyliim de :p

Sonunda 160 ve donanımlı aldın abi :) 125'lik rocco mu olurdu ya :) Kısmet olursa bnde 160lık golf alıyorum. Geçerim he söyliim de :p

Benim rocco golf den daha hafif sanirim bide pilotaj koyalim :p

Sonunda aldim valla darisi senin basina. Bu arada gecen basinekspress yolundan edirne tarafina donuyodun selektor yaptim farketmedin. Gerci altimda accent vardi ama

Allah kaza bela vermesin daha çok resim görmek isteriz:)

xx

abi amacı ferahlık sağlamak açılıp açılmamasıyla değil gün ışığı girmesi veya üstünü görebilmenle alakalı kesinlikle farkediyor kafanı kaldırınca siyah tavan görmek değil havayı görmek farkediyor. benim önceliğim bi-xenon>interlagos>panaromik cam tavan

buarada türkiyedeki en yavaş scirocco bizde 122 +panaromik + 18" interlagos :D

hayırlı olsun bide mavi olaydı iyiydi :D
bende boş 122lik vardı hiç gitmiyodu seninki hem cam tavan hem 18 jant allah sana sabır versin kardeşim :)

Allah kazasız belasiz sürmeyi nasip etsin 2 gün önce wv gittim kredi oranları düşmüş 160BG full + full istiyorum 71 bin dediler biraz uzak durdum gibi 122 bg ise baksammı bakmasammi tereddüt ettim :)

şikirokko :)) doğru tercih leonumu sadece şikirokko almak için satarım.. iyi günlerde kullanın

Geri
Üst Alt