Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracima sticker nasil temin edebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla ben bu stickerlerden sikayetciyim bana kargo ile geldi bi kac ay once arabayi yikadikca sticker kalmaya basladi bi cok yerden kalkti yapiskanlar
Varsa böyle bir durum yenisini gönderelim yada buluşma da al ben 3 yıldır kullanıyorum boya koruma bile yapıldı her yıl cila atılıyor sürekli kalkma yok

kurye ile elden teslime verildi

Sticker Nasıl temin edebilirim? Mersin'den katılıyorum aranıza 8 aydır gördüğüm kadarıyla Mersin'den tekim aranızda ve trafikte hiç scw üyesine denk gelmedim. Belki sticker sayesinde Mersin ekibide oluşturabiliriz. Yardımlarınız için teşekkürler

Sticker Nasıl temin edebilirim? Mersin'den katılıyorum aranıza 8 aydır gördüğüm kadarıyla Mersin'den tekim aranızda ve trafikte hiç scw üyesine denk gelmedim. Belki sticker sayesinde Mersin ekibide oluşturabiliriz. Yardımlarınız için teşekkürler

@dadaş34 yardim ve bilgi verebilirmisin ustad SCW dostumuza :))

Yukarıdaki konu linkini tıklayarak sticker isteğini yapabilirsiniz özelden bana adres bilgilerini ve telefon numaranı gönder

kurye ile elden teslime verildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt