Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracıma birkaç modifiye tavsiyesi..

Hayirli olsun @Sametcan93 cuma bulusmalarina gelebilirsen gerekli yönlendirmeleri yapariz modifiye bizim isimiz.

Burda Bitmez..

İnşallah gelmeye çalışıcam :) ama işler yoğun biraz o yuzden sıkıntı olabilir bu aralar :/

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen önce iş gelir sen bi ayar cek ama fazlada bekletme zira aslan boş yatmayi sevmez

Burda Bitmez..

Hayırlı olsunn, siyah araçta mavi ne kadar iyi durur tartışılır

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ya işte siyah cupra on tamponun önüne parlak boncuk mavisi lip arka siyah cupra tamponun altına yine parlak boncuk mavisi difüzör hatta bu tamponlarin icindeki izgaralari da boncuk mavisi yaptirmayi dusunuyorum aldigimdan sonraki hafta cok tatli olacak insallah :)

Öncelikle hayırlı olsun kardeşim cupra tampon ile aero tamponu karıştırmıyosun demi? Ben şeriy olayını pek beğenmiyorum açıkcası bence senin yapacağın şey öne aero tampon takıp arka tarafa güzel bi difizör ve cupra spoiler takmak ve bi de 17 jant.. Saygılar

Allah kaza bela vermesin hayırlısı olsun darışı başıma :) :)

Öncelikle hayırlı olsun kardeşim cupra tampon ile aero tamponu karıştırmıyosun demi? Ben şeriy olayını pek beğenmiyorum açıkcası bence senin yapacağın şey öne aero tampon takıp arka tarafa güzel bi difizör ve cupra spoiler takmak ve bi de 17 jant.. Saygılar

Cogu yerde ikisine de ayni resmi gosteriyor dogru diyorsunuz aero tamponda olabilir tam olarak bilmiyorum ama şu resimdeki tamponlardan bahsediyorum

Geri
Üst Alt