Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracım setnogrom clio :)

hayırlı olsun güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin...

hayırlı olsun.. gözlemlerin nasıl?? artık ön çamurluktan yana sıkıntı kalmaz,göçtüğü gibi eski haline geliyor; bundan iki önceki arabam da symboldü,gerçi seninki fransız arada fark var..
direk cai ister:eek:key: iş için kiraladığımız clioyu bir gece filtresiz kullanmıştık,buna rağmen sesi süperdi:) bir de direksiyon sade hidrolik mi eps mi?

1.2 motor gıtmıo mıtmıyo ama sehır ıcınde cok yakmyor acıkcası ablamda var 7 ltrelerde suanda :D hayrlıı olsun

Güzel günlerde kazasız belasız günlerde kullan hocam... spor seri keyifli araç kullanan arkadaşlarım var çok memnun rengi çok hoş...
Amin inş.Şimdilik memnunum gidişide iyi yakıtını ölçüyorum bakalım yalnızken performanslı kullanmaya başladım görelim neler yapıyor ne yakıyor:)

Hayırlı olsun senınkıde fransız uretımı zannedersem aynı yıl grısını arkadasım sıfır olarak almıştı.Yuz kusur bınde sattı sorunsuzdu.
Fransız yapımı abi şimdilik işimi görsünde ilerde satarım istediğim aracı alana kadar şimdilik ara verdim diyelim :)

Hayırlı olsun engin allah kaza bela vermesin güzel makinetti :)

DİP NOT: İçindeki konsol carbon mu puhaha
Amin Tşkler kardeşim evet karbon kapladım.

hayırlı olsun güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin...
Amin teşekkürler :)

kazasız belasız kullan inşallah
Amin tşkler.

hayırlı olsun.. gözlemlerin nasıl?? artık ön çamurluktan yana sıkıntı kalmaz,göçtüğü gibi eski haline geliyor; bundan iki önceki arabam da symboldü,gerçi seninki fransız arada fark var..
direk cai ister:eek:key: iş için kiraladığımız clioyu bir gece filtresiz kullanmıştık,buna rağmen sesi süperdi:) bir de direksiyon sade hidrolik mi eps mi?
Şimdilik ufak bikaç sorun dışında birşey yok onlarda zaten dert değil.Araç 4 airbag ayarlanabilir hid. direksiyon bu aracı çok fazla incelemem gibi geliyor geçiş süreci diye tekniğine bakmam gibi :)

1.2 motor gıtmıo mıtmıyo ama sehır ıcınde cok yakmyor acıkcası ablamda var 7 ltrelerde suanda :D hayrlıı olsun
1.2 motor bence trafik için gayet iyi gidiyor Allah razı olsun bakalım inş yüzümü güldürür

xx

guzel bir tercih yapmissin engin, gule gule kullan.. ayrica bu motor da uygun devirlerde cok az yakar. ve donanim olarak da iydiir..

hayirli olsun kardesim gule gule kullan allah kaza bela wermesin

eski arabam 1.4 16v rtx clio du cok ıyı bır secım ve cok ıyı gorunuyor.ustat ayıptır sorması kaca aldın?

hayirli olsun kardesim gule gule kullan allah kaza bela wermesin
Amin kardeşim sağol.
guzel bir tercih yapmissin engin, gule gule kullan.. ayrica bu motor da uygun devirlerde cok az yakar. ve donanim olarak da iydiir..
Tşkler Rıza, şuan için işimi görecek bir araç yaz ayılarında araç lazım,hem bayram vs falan var :)

eski arabam 1.4 16v rtx clio du cok ıyı bır secım ve cok ıyı gorunuyor.ustat ayıptır sorması kaca aldın?
Araç gayet temiz :) 17ye geldi bana.

Hayırlı olsun..
Teşekkürler.

xx

Geri
Üst Alt