Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Aracım RCZ...

Maşallah güzel araç kanka Hayırlı ugurlu olsun güle güle kullan. Bişi sorucam bu arabalar 1.6 THP 156 HP mi 175 HP mi 200 HP mi?

Maşallah güzel araç kanka Hayırlı ugurlu olsun güle güle kullan. Bişi sorucam bu arabalar 1.6 THP 156 HP mi 175 HP mi 200 HP mi?

teşekkürler kanka. 175lik bu araçlarda hiç yok kanka bendeki 200lük 156lık deil yani türkiyede iki versiyon var 156lık ve 200lük

kardeşim hayırlı uğurlu olsun..nazar değmesin mükemmel bir araç bence..mercedes bmw logosu olsa 80 90 bin euro gibi fiyata satılacak bir araç
teşekkürler aynen öyle
hayrlı olsun kazasız belasız günlerde kullan...bi sorum olacak bunun 156 bg olanla 200 bg arasında ki motor farkı ne
teşekkürler kardeşim ikiside 1600cc sadece tork ve hp farkı var bide 156lıklar otomatik vites 200lükler manuel
Hayırlı olsun. Erzurumda bu araba çok can yakar. Kazasız belasız inşallah.
teşekkürler yakıyoda zaten :)

Çokk tatli bİ araba gerÇekten dÜŞÜnce daha da bİ tatli olmuŞŞ maŞallahh... :)
teşekkürler evet düşünce daha bi güzel oldu :)
Hayırlı siyahlar
teşekkürler abicim
çok kötü bi araba en kısa zamand allah kurtarsın ne denir ki başka :)

2 kişilik araba olarak satsalar tamam ama ben bi süre kullandım ve pişman oldum. arka koltuklara yetişkinler oturamıyor tavan o kadar alçak ki kasislerde kafalar hep cama çarpıyor
ya iki kişilik zaten bizdede başka kimse yok bi kız arkadaşım bi ben ailede herkezde araba var e arkadaş çevreside öyle 3. bi kişiye gerek yok :) geçen gün bi arkadaş bindi arabaya arkada oturuyor kafasını bir çarptı cama dedim kesin cam gitti allahdan bişe olmadı cama :D

Maaşallah Rabbim kaza bela vermesin Taha Kardeşim :)
Allah razı olsun abim bidahaki yaza bununla gelirim kahvaltıya :)
maşşallah kazasız belasız ağız tadıyla binmek nasip olsun...

Allah kaza bela vermessın kardeşim güle güle bin :eek:key:
teşekkürler abicim
allah kaza bela vermesin hayırlısıyla ağız tadıyla binin
Allah razı olsun
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.
xx
teşekkürler

beyaz seviyosan kaplattırabilirsin kardeş hem boya korunmuş olur:)

hayırlı olsun gerçekten güzel dürüyor maaşallah

Geri
Üst Alt