Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Aracım RCZ...

Hayırlı olsun.kazarız belasiz binersin inşallah...arkadasa cutout yaptık 156lik.sesi çok iyi.cutoot düşünebilirsiniz.

Maşallah güzel ve dikkat çekici bir araç.....:eek:key:
teşekürler abicim
Hayırlı olsun.kazarız belasiz binersin inşallah...arkadasa cutout yaptık 156lik.sesi çok iyi.cutoot düşünebilirsiniz.
teşekkürler cut out sistemini düşünüyorum montajda basit gibi görünüyor ama elektirik aksamı nasa oluyor nası yapıyolar erzurumda beceremezler diye çekiniyorum açıkcası

Elektrk olayı sıkıntı değil.kontak sigortasndan +'i ucu alicaksin birde sası baglicaksin.kendin bile yaparsın.ben kendim bağlamıştım.cok kolay bı is her elektriği yapar yani.

hayırlı olsun kardeşim aracın... ayrıca dikkatimi çekti plakalar çok iyi olmuş... Leon (LN) rcz (LV) ikiside ismime uygun :D

Hayırlı uğurlu olsun inşallah... Güloe güle zevkle kazasız belasız kullanman dileklerimle...

Geri
Üst Alt