Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Aracım Opel corsa Color Edition

AmA Güzel bir seri oldu aama araba hakkında bazı olumsuz seyler duyuyorum onlar biraz morelimi bozuyo :)

araba konusu ilgiçtir hep sorarırız herkes bir şeyler söyleyenler de hep kendi almak istedidikleri yönde kişileri yönlerdirmek isterler..
söylenenler çok etkili mi öyle olsa opel satar mıydı..
birileri forum sitelerinde sorunlu leonları okuduğu halde sorunlu dsg denmesine rağamen hala vw seat satılabiliyorsa..
bazı küçük şeyleri göz ardı etmek lazım..
benim arkadaşım astra var şikayet emiyor niye stock binip okula eve gidiyor
diğerinde megan var stock biniyor ebe okula gidiyor öve öve bitiremiyor.
arkadaşımda hyundayi var stock biniyor eve okula gidiyor dediği tek şey çok yakıyor...
bir araçtan beklenenler kişiye göre değişir..
biz bu site olduğumuz için çok şeye şahit oluyoruz..çok şey öğreniyoruz bundan dolayı beklentilerimiz çok yüksek oluyor..

hayırlı olsun güle güle kullan...

hayırlı olsn yavrum

sen bu kadar hızlı araba degıstırmezdın :)

Hayırlı olsun leonumu almadan önce talip olduğum araçlardan birisi orjinal 17 inc siyah cantlı demi ?

hayırlı olsn yavrum

sen bu kadar hızlı araba degıstırmezdın :)

sorma kanka c4 ten kazığı yiyince arabayı izmire yollamaya karar verdik cunku arabada 88877 oldu 90.000 e az kaldı yane 90.000dede sorunlar iyice sorunlara ondan sonrada fiyat uygun geldi aldık bidaha dert çekmeyelim diye :)

Hayırlı olsun leonumu almadan önce talip olduğum araçlardan birisi orjinal 17 inc siyah cantlı demi ?

Normalde evet ama ben grisini 16 inc 'ci aldım :)

araba konusu ilgiçtir hep sorarırız herkes bir şeyler söyleyenler de hep kendi almak istedidikleri yönde kişileri yönlerdirmek isterler..
söylenenler çok etkili mi öyle olsa opel satar mıydı..
birileri forum sitelerinde sorunlu leonları okuduğu halde sorunlu dsg denmesine rağamen hala vw seat satılabiliyorsa..
bazı küçük şeyleri göz ardı etmek lazım..
benim arkadaşım astra var şikayet emiyor niye stock binip okula eve gidiyor
diğerinde megan var stock biniyor ebe okula gidiyor öve öve bitiremiyor.
arkadaşımda hyundayi var stock biniyor eve okula gidiyor dediği tek şey çok yakıyor...
bir araçtan beklenenler kişiye göre değişir..
biz bu site olduğumuz için çok şeye şahit oluyoruz..çok şey öğreniyoruz bundan dolayı beklentilerimiz çok yüksek oluyor..

hayırlı olsun güle güle kullan...

Ellerine sağlık abicim çok güzel yazmışsın :)

hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın ınsallah

Geri
Üst Alt