Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracım Mercedes E 250 Cabrio..

Geçti erkan,Mengerlerde full ekspertize girdi,ufak bir çizik cıktı onuda ben görmedim,zaten görünmüyor..

Arabada sadece tek değişiklik yapacağım jantlar 20 inch,18 e düşüreceğim..
hevesini kırmak istemedim ama çok abartı olmuş jantlar bagırıyor çok dogru bir karar vermişsin :eek:key:

Onu gördüğümde kafadan eledimde Erkan,aracın kaportası bu zamana kadar gördüğüm en temiziydi,mekaniği zaten direk bilgisayardan hatasız çıktı..

Abim hayirli ugurlu olsun... En guzel gunlerde kullanman dilegiyle..

hayırlı olsun gökhan bu görüştüğümüz değil galiba. tekerleklerin düz bassın :eek:

Allah kazasız, belasız güle güle kullanmak nasip etsin inşallah...

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

gönlü temiz abime herşey yakışırrrr... mis gibi... ve yerinde karar jantlar konusunda... daha açar açmaz direk gözümü tırmaladı jantlar.... ama araba misss... hayırlı olsun güzel günlerde güle güle kullan... valla nerdeyse kendime almış gibi sevindim desem yeridir... :D

hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız mutlu günlerde kullanırsın inşallah.

Hayirli olsun, kazasiz belasiz:) Jantlar konusuna bende bir fikir beyaninda bulunmak isterim. 18" ufak kalir gibime geliyo, su anda da o kadar abarti durmuyo, arac kaldirmis bence:eek:key:

Gökhan abi hayırlı olsun..kesinlikle jantların düzeltilmesi lazım çok abartı duruyor

Geri
Üst Alt