Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Aracım F20 118i

Güzel tercih, maşallah, güle güle bin inşallah!Kazasız belasız günler...

Aracın hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Bmw nin yeni turbo motorları güç olarak gerçekten başarılı verilerine bakarsak. Ama kullanıcı yorumlarınıda merak ediyorum aşırı derecede yakıt tüketimi fazla deniyor deneyimlerini paylaşırsan sevinirim.

Tesekkur ediyorum herkese..Evet jantlar banada ilk başta cok cirkin gibi gelmişti ama simdi gozum alısınca begenmeye basladım gibi zaten normalde 16" jantla geliyor araclar..Benim sansıma bu aracta opsiyel 17" jant vardı oyle almıs olduk :D ..

Bende almadan once baya bi baktım kullanıcı yorumu icin ancak bulamadım..İns ben en kısa zamanda izlenimlerimi yazıp duzgun bi sekilde paylasmaya calıscam ancak dedigim gibi yakıt icin konusmak su an icin erken su an yaklasık 10-10,5lt arası yakıyor arac henuz 500km de.. Muhtemelen azalacak fakat ne kadar azalacak onu bende bilmiyorum.. Artık kısmet olursa durum netlestiginde paylascam ki belki icimizde almayı dusunen arkadaslar vardır nacizane tavsiyem olmus olur..

hayırlısı olsun umarım memnun kalırsın bizdeki eski kasayı bi satalım tövbe birdaha 1 serisi...

hayırlı ugurlu olsun güle güle kullanın bende 2011 ibiza cupramı sattım şu anda araştırma aşamasındayım yeni 1 serisiden 1.18 benim alternaflerim içinde acaba sizin için problem olmazsa kaça mal olduğunu söyliyebilirsiniz ?

aracın hayırlı olsun :eek:key: kazasız belasız inşallah...

Geri
Üst Alt