Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni araç için yardımlarınız

Konu, 'Sohbet' kısmında aybarsdnr tarafından paylaşıldı.

1. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    Artık aracımı değiştirmeye karar verdim fakat,şuan için karar veremedim..klasman olarak pek farketmiyor 2 kişilik olmadığı sürece.açıkçası dizel olması işime gelir veya tüketimi çok fazla olmayan benzinli..model yılı eski ve km si çok olmayan,rahat elden çıkartabileceğim 50 55 bin liraya kadar bir araç düşünüyorum.
    dediğim gibi coupe,sedan,hb,suv..klasman olarak çok önemli değil şimdilik.fikirlerinizi bekliyorum

2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    2.el Rocco yada 0 Golf al derim eğer artık Seat düşünmüyor isen,vW de indirim var sanırım şu an..

3. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Honda s-2000 genclıgının tadını cıkar

4. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    abi golfler pek içime sinmiyor açıkçası ve 3 ay bekleme süresi verdiler..sciroccoları takip ediyorum ama bixenon-sunrooflu çok az var,onlar da sıfırından fazla istiyor şimdilik
    mehmet abi, en başından beri gönlümde yatan ender arabalardan bi tanesi zaten.Ancak annem çok tedirgin olduğu için elemek zorunda kaldım

5. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Aybars buyuklerının tedırgılıgını gıder s-2000 al bır daha 22 yasına gelemıyeceksın

6. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Aybars'ım sıfır km Polo GTi ilk tercihim olurdu. Sonrasında düşük km Rocco, A1 1.4 TSI, 1.6 TDI, A3 1.4 TSI, Eos 1.4 TSI. Extreme olabilir ama Mini Clubman S te olabilir :)

7. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    aybars 320 de olabılır ıkı olmak kaydı ıtıbarıyle

8. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    babam için sorun yokta annemin çok yakın bir arkadaşı honda crx ile vefat etmişti..onun çok büyük tedirginliği var.ancak fn2 typer ı gösterdiğimde yumuşadı honda konusunda
    polo gtı için konuştum Erhancım vw ile.3 ay süre verdiler..aslında beklenebilir ama öncelikle test etme fırsatım olursa diye bekliyorum..a1 tasarım olarak hoşuma gitmedi,a3 yeni kasa değiştirecek,eos u hiç sevmem,mini clubman farklı bir tercih aklıma girdi şimdi..bu konu sonunda küfretmeyin bana çünkü çok kararsızım :)
    abi 3.20d lere bakıyorum fakat abuk fiyatlar istiyorlar.mantıklı bulursam aklımdaki arabalardan

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    boca yada cupra:)

10. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    polo gti daha çok hoşuma gidiyor görkemcim ama sağol