Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Araç Arıyorum Yardımlarınızı Bekliyorum...

ben öncelikli tanındık temiz araç arıyorum.yüksek model olmasa bile1 sene sonra değiştiririm sorun yok :)

Anlıyorum Pejo Olmaz Diyorsunuz Yani :) Karar Değiştirirseniz 1 - 2 Tane Arkadaşımın Arabası Var Özel Mesaj İle Ulaşırsınız :)

Malum siteye baktım az önce birbirinden güzel araçlar var tabi alıcı gözle bakmadım açıkçası. A3 ve passat var ama birazcık yaşlı, golf var ama orta özellikli, tabi fr da var. Zor karar...

Malum siteye baktım az önce birbirinden güzel araçlar var tabi alıcı gözle bakmadım açıkçası. A3 ve passat var ama birazcık yaşlı, golf var ama orta özellikli, tabi fr da var. Zor karar...

aynen fakat FR lar karaborsa resmen 42 ye aldıkları aracı 45 e satıyorlar:confused:

Bence öncelikle araç segmentine karar ver. B segmenti donanımlı ve full aksesuarlı mı, yoksa c segmenti donanımı full mü, yada d segmenti orta donanımlı mı?...Sonra eğer malzeme kalitesi orta halli birşey istersen full ve genç araç alabilirsin, yok kesinlikle malzeme kalitesi güzel olacak dersen orta özellikte ama birazcık yaşlı bir araç alırsın.

2011 toyota coralla düşünür müsünüz? çok temiz hatasız boyasız 1.6 comfort plus paket 41bin kmde beyaz renkte.. kuzenimin aracı onuda nasip olursa bir leon sahibi yapıcaz o yüzden satışa çıkardık aracını.. düşünürseniz yardımcı olurum..

2011 toyota coralla düşünür müsünüz? çok temiz hatasız boyasız 1.6 comfort plus paket 41bin kmde beyaz renkte.. kuzenimin aracı onuda nasip olursa bir leon sahibi yapıcaz o yüzden satışa çıkardık aracını.. düşünürseniz yardımcı olurum..

dizelse olabilir tabikide

Geri
Üst Alt