Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni araç alımı...

Ya sıfır almak istiyorum. Yerim inşallah Mayıs ayında belli olacak... Araştırmalarıma göre sıfır olup en dolu donanıma sahip sedan buna karar kıldım...

Bence Jetta da düşünebilirsin, tdi dsg var bizde de, benim ibizadan 10kat daha konforlu ve kullanışlı olduğu bir gerçek. Civic den ise jetta düşünülebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

0 olmasa da olur diosan, dayım 75'e daha yeni aldı, 2012 A4 1.8Tfsi
Ne ararsan var anlatmaya gerek yok bence Audi'yi:)

Bence Jetta da düşünebilirsin, tdi dsg var bizde de, benim ibizadan 10kat daha konforlu ve kullanışlı olduğu bir gerçek. Civic den ise jetta düşünülebilir.

Jettayı da düşündüm. Elimdeki paraya tdi dsg olursa trendline olacak tsi dsg olursa da comfortline olacaktı. Bu sebeple eledim. VW ikinci el alacak olsam da 70000 civarına 2013-2014 passat comfortline olacaktı. Düşüncem de sıfır araba almaktı.

0 olmasa da olur diosan, dayım 75'e daha yeni aldı, 2012 A4 1.8Tfsi
Ne ararsan var anlatmaya gerek yok bence Audi'yi:)

Audi hayallerin arabası.. Aldıktan sonra da hem vergi hemde bakım vs masrafları çok olacaktı. Bu sebeple elemek zorunda kaldım. Kesinlikle alınıp binilecek bir araba.
[doublepost=1452451520,1452451274][/doublepost]Bu arada son kararımızı verdik bugün. Babam bayiyle konuştu. Civic elegance black edition otm almaya karar verdik. Konya Toros tan aracı alacağız. Birçok yeri aradım. Arkadaşlarımdan fiyat almaları için ricada bulundum. İsteklerimize cevap veren ve özellikle teslimatı haziran ayında yapacak olan yer burası oldu. Yarın işlemleri başlatıyoruz inşallah.

Geri
Üst Alt