Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni araç aldım. Bir konuda yardıma ihtiyacım var.

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında trk_1990 tarafından paylaşıldı.

1. trk_1990

trk_1990 SCW Üyesi

58
    22
    8
    Aracım resimde görüldüğü gibi yayları değiştirilmiş şekilde aldım. Kendi memleketimde yollar biraz kötü olduuğu için zaman zaman altını sürttüm ne yazıkki. Şimdi aracımı biraz kaldırmak istiyorum fakat aracımda kaç cm yay olduğunu bilmiyorum. 5cm ise 3.5'a 3.5 ise orjinal yaylarını taktırmayı düşünüyorum. Bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.738
    5.590
    113
    Resimdekine bakılırsa 5cm hatta soğuk pres bile olabilir arkalarında yüklü binilirse lastik davlumbaza sürter cevrenizde bir amortisörcü yada tanıdık usta varsa kontrol ettirin pres mi yoksa 5 lik mi diye ona göre alırsınız

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. trk_1990

trk_1990 SCW Üyesi

58
    22
    8
    Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim. Bilmek istediğim sadece şu; Araca 3.5 cm yay taktırırsam şu anki duruma göre yükselir değil mi? Aldığım adamla da görüştüm 5 veya 6lık dedi. Piyasada 6'lık yok dediğin gibi soğuk pres olabilir.

4. depness

depness SCW Üyesi

272
    213
    43
    Şuan aracın press li bana kalırsa woglant 3.5 yay yada orjinalin yay alırsan sıkıntı çıkarmadan yola devam edersin..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunu beğendi. trk_1990 bunu beğendi.
  5. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

792
    493
    63
    3,5 yay işini görür

Bunu beğendi. trk_1990 bunu beğendi.
  6. trk_1990

trk_1990 SCW Üyesi

58
    22
    8
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim. 2 Ağustosta istanbula gideceğim. 3.5'luk yay alacağım kafamda netleştirdim. Eibach ve vortgland almayı düşünüyorum bakalım uygn bir şey bulurum inşallh herkese çok teşekkğr ederim.

Bunu beğendi. depness bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş