Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Aracım STİCKERLI CORDOBA_TDI Teşekkürler GRKMSRGL...

teşekkürler butonundan ve ayrıyetten buradan teşekkürler tek tek

maşallah..
ben de 2009 model,aynı renk,aynı donanım,15bin km iken aldım cordobamı.. ilk işim chipletmek oldu,17binden beri devam:cool:

sağolun teşekkür ederim

Varol abi seni merak ediyordum Görkem senden bahsediyor hep arabanıda gördüm şimdi maşallah sanada allah kaza bela vermesin çok güzel senin aracında hayırlı olsun

bu arada evet bu kamyon muhabbetini anlamadık :) abi biz cordoba aldık tamam motor sesi kamyonu hatta traktörü hatırlatıyor ama hususi oto bu:)

Adanayada bekleriz Varol abi buyur gel namın aldı yürüdü maşallah

bende çok teşekkür ederim...
:) :) inşeALLAH en kısa zamanda bir ziyaret yapabilirim...

maşallah..
ben de 2009 model,aynı renk,aynı donanım,15bin km iken aldım cordobamı.. ilk işim chipletmek oldu,17binden beri devam:cool:

sen ne kadara aldın samet? bu arada ben bu aracı baya bi uzun süre kullanmayı düşünüyorum o yüzden chip ile motoru yıpratmak istemiyorum sonuçta motora zararı olacak

hayırlı uğurlu kazasız çiziksiz günlerin olsunMaaşallah

valla çizik var cezmi abi malesef sağ arka kapıyı adam bi yere sürtmüş ama güzelce rütuş yaptırmışlar onu boyatsam mı diye düşünüyorum

sen ne kadara aldın samet? bu arada ben bu aracı baya bi uzun süre kullanmayı düşünüyorum o yüzden chip ile motoru yıpratmak istemiyorum sonuçta motora zararı olacak
sponsorlardan Megachips yazdı.. ben de uzun vadede satmam bunu.. sık sık motor yağını,sesini,çekişini,bağlantıları v.s. kontrol ederim; hiçbir terslik görmedim.. vites küçültmeyi unuttum diyebilirim :D zararı turboya,onun da kontak açma-kapama protokolüne uyarsan uzun süre sorun çıkmaz..

sağ tarafta gözüne fazla batmaz bırak kalsın fazlada belli değilmiş

Hayırlı uğurlu olsun, siyah renk de çok güzel gösteriyor arabayı, güle güle kullanın..

Geri
Üst Alt