Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracım setnogrom clio :)

Hayırlı olsun kardeşim,allah kaza bela vermesin..

Maşallah kardeşim Allah kaza bela vermesin dün bindim gerçekten çok temiz araç.........:eek:key:

hadi haddiii reno kapısınaaaapuhaha

hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan
maşeALLAH maşeALLAH maşeALLAH..
kazasız belasız nazarsız günlerde inşeALLAH

PLAKALARINA TALİBİM...sen bu plakaları nasıl alabiliriz yawww

amanınnn ilk aracım clio HB 1,4cc 16V idi 3 sene keyifle kullanmıştım. yolda görsem hala bakarım hayırlı olsun.

Hayırlı olsun kardeşim,allah kaza bela vermesin..
Amin.Teşekkürler Gökhan abicim.

Maşallah kardeşim Allah kaza bela vermesin dün bindim gerçekten çok temiz araç.........:eek:key:
Amin kanka ki bu araca ilk binen sen oldun bunuda sana söyleyeyim:)

hadi haddiii reno kapısınaaaapuhaha

hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan
maşeALLAH maşeALLAH maşeALLAH..
kazasız belasız nazarsız günlerde inşeALLAH

PLAKALARINA TALİBİM...sen bu plakaları nasıl alabiliriz yawww
Allah razı olsun abi evet plakalar tam senlik :DPlaka ya karşılık 1.9unu isterim puhaha

amanınnn ilk aracım clio HB 1,4cc 16V idi 3 sene keyifle kullanmıştım. yolda görsem hala bakarım hayırlı olsun.

Sağol abicim güzel araba umarım pek üzmez beni şu kısa zamanda :)

xx

Güzel günlerde kazasız belasız günlerde kullan hocam... spor seri keyifli araç kullanan arkadaşlarım var çok memnun rengi çok hoş...

Hayırlı olsun senınkıde fransız uretımı zannedersem aynı yıl grısını arkadasım sıfır olarak almıştı.Yuz kusur bınde sattı sorunsuzdu.

Hayırlı olsun engin allah kaza bela vermesin güzel makinetti :)

DİP NOT: İçindeki konsol carbon mu puhaha

Geri
Üst Alt