Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracım Leon 1.6 TDI DSG Style

FatihGulcicek

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar
Bugün kendi aracım olan 2012 Golf 7 Highline 1.6 TDI DSG yi veriyorum ve 2018 Leon 1.6 TDI DSG Style alıyorum.
Sanıyorum ki ben Golf ile Leon arasında ucurum bi fark olsun.
Yeni araçtan fotoğraflar ;

20289
20290
20291
20292

Hayırlı olsun. Kazasız belasız.

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hepinize çok teşekkür ederim bugün devrini aldım daha sürmek nasip olmadı bakalım yarın denemeye çalışcam

Merhaba Arkadaşlar
Bugün kendi aracım olan 2012 Golf 7 Highline 1.6 TDI DSG yi veriyorum ve 2018 Leon 1.6 TDI DSG Style alıyorum.
Sanıyorum ki ben Golf ile Leon arasında ucurum bi fark olsun.
Yeni araçtan fotoğraflar ;

Ekli dosyayı görüntüle 20289
Ekli dosyayı görüntüle 20290
Ekli dosyayı görüntüle 20291
Ekli dosyayı görüntüle 20292

Hayırlı olsun çok bariz fark görmeyeceksiniz belirli yerlerde malzeme kalitesi farklılıkları mevcut onları da sonradan yaparak daha kaliteli hale getireceksiniz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Hayırlı olsun çok bariz fark görmeyeceksiniz belirli yerlerde malzeme kalitesi farklılıkları mevcut onları da sonradan yaparak daha kaliteli hale getireceksiniz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
İlk oturdugumda o farkı hissetmicegimi
anladım sürüş olarak da benim golf 2012 ilk cıkan golf 7 oldugu için biraz hantal kalıyordu leon ona göre biraz daha atik geldi.:)

Geri
Üst Alt