Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni aracım F30 3.20d

kral_mzk

Kayıtlı Üye

yarın ısallah gıdıyorum bursaya.bugun ındı araba tırdan.hemen mms attırdım :) hafta ıcınde gozlemlerımı paylasıcam ...

Hadi hayırlı olsun,sonunda kavuştun arabana:)

Tü tü tü maşallah. Allah sorunsuz şekilde teslim almayı ve kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah :)

Sanıyorum ki siz bu gece sabaha kadar delirmeye yakın bir hale gelirsiniz :))

Ama unutmayın ki fırtına öncesi sessizlik elbet bitecek ve 3.20d sizin kollarınızda olacak :)

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun...

yok ya heycanlı degılım acıkcası uzun suredır beklıyordum gundemımde hergun ne zaman gelıcek vardı.sımdıkı gundem nolcak onu merak edıyrm :) bu arada sızınde aracınız hayırlı olsun murat arabaya cok ıyı bakmıstı sanslısınız cok guzel araba aldınız.Allah kaza bela vermesın

yok ya heycanlı degılım acıkcası uzun suredır beklıyordum gundemımde hergun ne zaman gelıcek vardı.sımdıkı gundem nolcak onu merak edıyrm :) bu arada sızınde aracınız hayırlı olsun murat arabaya cok ıyı bakmıstı sanslısınız cok guzel araba aldınız.Allah kaza bela vermesın

hayırlı olsun dostum meslek nedır :D

Geri
Üst Alt